ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

close up of hands holding baby feet

Vajalikud beebitooted – meilt beebidele

Beebiasjade virr-varr on kirju. Kuidas olla kindel, et beebile need kõige paremad asjad valid? Kogusime kokku vajalikud beebitooted – asjad, mida ostad beebile alates sünnist, kuni aasta pooleteistkümnesele. Hellita ja lase beebil areneda.

Pildid, mida sa teed beebist jäävad seda aega meenutama terveks tema ülejäänud eluks nii talle kui tema lähedastele. Kõik, mis seal peal on, on seega olulisel kohal. Vahet pole, kas soovid, et pildil oleks puhtad ehedad emotsioonid või hoolitsed detailide eest viimseni – meil on Sulle vajalikke asju.

Esimesi vajalikke asju

Esimene vajalik asi on kindlasti lutikett. Ilma selleta kukub su sõbrannal, kukkus su emal ja kukkus ka minu lapsel lutt musttuhat korda põrandale, jala alla ning kadus vankris kuhugi tekkide vahele ära. Ükskord kukkus reaalselt mul lapse lutt porilompi. 😀

Üks lutikett on ikka lifesaver. Aga, et alati vähemalt üks mänguasi kaasas oleks, on võtmehoidja ka omal kohal. Muidugi – turvalisust pea silmas, ära lapsele seda kätte anna. Tähelepanu võitmiseks mõmmi või koaala otsas võtmeid kõlistada aga, miks mitte. Lisaks on meil ka vankrilelud, mis on lapse tähelepanu võitmiseks vast etemadki – sest eeldavad vähem tööd sinult. 🙂

vajalikud-beebitooted-nimeline-lutikett
Lutikett – nimelised aksessuaarid
Koaaladega võtmehoidjad
lutt põrandal
Lutt põrandal
Koaaladega vankrilelu

Mälestuseks sellest ilusast ajast – ära unusta!

Sündi võib jääda meenutama ka sünniandmetega poster või graafiline joonistus. See sobib kaunistama laste seina või hoopis mõne armsa sugulase oma – graafilise joonistuse võid lasta printida ka padjapüüri või koti peale.

Toa dekoratsioonid

Kui beebid sünnivad, ei mängi nad veel mänguasjadega, aga jälgivad oma ema-isa ning kuulavad hääli. See aeg on oluline aeg, kus pakkuda sobivat arengut ja põnevust erinevate postritega. Beebidele sobivad hästi põnevust pakkuma näiteks must-valged mustrid.

PS! Kui sul juba pisike vastsündinu, siis proovi, millist kujutist ta rohkem jälgib: joonista paberile värvilisi ringe kasuta nt kollast, rohelist, sinist ja teisele paberile vaid tumedaid jooni nt mustaga, tee kolmandale-neljandale proovi teha näiteks jooni – beebidele meeldib must-valge kujund – see arendab neid ja seeläbi pakub põnevust.

vajalikud-beebitooted-must-valge postrite-komplekt
Must-valged postrid

Lapse töö on mäng – beebisõbralikud mänguasjad

vajalikud-beebitooted-mängukaar-mäed
Mängukaar – mäed
vajalikud-beebitooted-beebi-kõristi
Eesti lipu kujuline beebi mänguasi – kõrin
vajalikud-beebitooted-beebi-mänguasi-võlukepp
Beebi mänguasi Võlukepp – kõrin

Vajalikud beebitooted – A&O. Kuidas saab ilma mänguasjadeta? Kindlasti mitte. Kui nunnu on üks beebi selle lipuga või selle mäe all?

Oluline osa on ka mängukaare all mängimise aeg. Need on märgilised sündmused, mida kindlasti videosse võtta. Need esimesed mänguasja jälgimised, sirutamised mänguasja poole ja hops – ta juba keeraski?

Esimesteks haaramisteks sobib kindlasti midagi armast ja pehmet, mille vars on loodud beebi väikesele käele sobivaks. Need sobituvad ilusasti tema käe järgi ning kätt liigutades pakub lisapõnevust.

Rääkides sellest samast keeramisest, mis juba varsti selle sama mäe all toimub – saad kõigile rääkida, kuidas ta JUBA mägesid liigutab!

Hoia lapse õrna pead

Õues käimisteks on välja mõeldud palju erinevaid disaine, aga siinkohal on oluline funktsionaalsus, muidugi mõista kauni disaini kõrval. Olgu see siis pisut soojemaks ajaks peapael (või ka tubasele armsale pildile) või kõrvadega müts . Soojemaks ajaks eelista kindlasti meriinovillast, mis oma loodusliku maagiaga hoiab beebi pea ja kaela soojas ilma higistamist põhjustamata.

Magab nagu väike laps – kui on mõnus siis muidugi!

Voodisse – Jätkates meriinovilla teemadel – meriinovilla omadused on nii maagilised, et hoolimata aastaajast sobib see beebile mõnusat und pakkuma. Kas valid soojakoti või mõnusa meriinovillase teki, on beebi soojas ja samas ei higista ka soojemal ajal. Voodis pakub lisapehmendust ja silmailu voodiäärne põimik – kuni beebi on alles väike, saad seda kasutada iluna. Kui beebi õpib keerama, võib ta ennast pulkade või voodiseina vastu ära lüüa ning see armas põimik säästab teda sellest.

PS! Hiljem, oskuste arenedes, siiski tuleb tõsta voodipõhi madalamale, et säilitada ohutus – keerates ta küll ei keera pulkade vastu ja ei löö ennast ära, aga kui ta juba oskab ronida, võib ta seda trepina kasutades välja hüpata – pane piisavalt vara voodipõhi allapoole asendisse. ?

vajalikud-beebitooted-voodipehmendus-beebiroosa
Roosa voodipehmendus palmik
vajalikud-beebitooted-sinine-beebi-soojakott
Meriinovillane beebi soojakott
vajalikud-beebitooted-beebi-pehmel-tekil
Beebi pehmel mõnusal tekil

Vajalikud beebitooted praegu – tulevikus lapsele või ka endale?

Meie sortiment täieneb ajas ning peatselt on kindlasti enam valikut – need vajalikud beebitooted on aga võimalik juba kohe soetada ning nii mõnigi neist võib silmailu või mõnusat und ka pikemalt pakkuda. Selle pehme teki võtaks isegi teleka ees lapsega kaisus olles peale. 🙂

Leia meie sildipilvest endale olulised märksõnad ja uudista julgelt!

Shopping Cart
Scroll to Top