ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Tiim

AZZZA OÜ on loodud kahe õe poolt.

Kaja taust on tarkvaraarenduses. Ta on töötanud erinevates ettevõtetes, alustades väikestest veebifirmadest, jätkates tarkvaraarendusele spetsialiseerunud firmaga ning jõudes välja globaalsesse ettevõttesse ning näinud seega väga eripalgelisi rakendusi ja projekte. Ta on töötanud nii veebiprogrammeerijana kui ka tarkvara arhitektina. Kaja hallata on AZZZA finantsid, lepingud, suhtlus arenduspartneritega, ning ka AZZZA kui toote analüüs. Ta pakub tarkvaraanalüüsi konsultatsiooni korras oma firmast Liriel OÜ, mille hooleks on ka AZZZA kaubamärgi ja tarkvara arendus.

Kaja-Trees
Pilt: Tarvo Tammeoks
naine-naeratab-jõulukuuse-ääres

Pilt: Ruta Badina

Maili on õppinud personalijuhtimist ning töötanud erinevate valdkondade ettevõtetes. Siiski on talle südamelähedaseimaks kodu, pere ja mikroettevõtlus. Suuresti tänu tema huvile tellimustortide tegemise vastu tekkis ka ühine soov teha meie kodumaa inimeste põnevad nokitsemised kättesaadavaks läbi ühise portaali. Maili tegeleb meie turundusega, kodulehega, suhtleb müüjatega ning tema tegemisi näeb ka Facebookis ja Instagramis.

Loomulikult ei saa me ilma toredate partneriteta Altex Experts‘ist, kes aitavad meil arendust ja turundust efektiivsemalt teostada kui see väike pere omavahel jõuaks.

Samuti aitab meil kõike jõuda ja tehtud saada Assistly virtuaalsed assistendid, kes on olnud suureks abiks nii ideede teostusel kui igapäevaülesannetes.

altex-experts-logo
Assistly-logo

Kõige olulisemad on muidugi meie armas meistrite pere, kelle kaasaegset käsitööd saab AZZZA e-poest osta.

Shopping Cart
Scroll to Top