ALATES 20 EUR SAATMINE TASUTA

Valged lumehelbed

11.00 13.00 

„Keerlevaid, langevaid helbeid on täis kõik laotus ja uinuvad puud…“ nii nagu on laulusõnad, on valminud ka HappyHands valged lumehelbe kujulised jõuluehted. Meie ehteid võid riputada nii kuusele, aknale, uksele ning miks mitte ka kuusepärja külge. Meie valmis ehted sobivad kõikjale! Ning miks mitte ka kingituseks kõige lähematele.

Milleks kasutada aastast aastasse ainult jõuluehetena poest soetatud palle ja kardasid, kui käsitööna valminud ehted on palju etemad ja väärtuslikumad. HappyHands lumehelbe jõuluehted on erinevate suuruste ja kogustega. Väikesemaid helbeid, mille läbimõõt on kõigest 7cm, leiab kuue kaupa ning läbimõõduga 12cm on see eest kaks helbekest vähem.

Lumehelbeid võid paigutada aknale rippuma, kus hilissügise saabudes saad enda aknast nautida õrna lumehelbe sadu, kui meie heegeldatud tooteid jälgid. Sa oled iga aasta koju toonud kuuse, kuid ehetest, mis oleks omapärased jääb puudu? Just meie valmistatud lumehelbed sobivad oma olemuselt ja suurustega suurepäraselt sinu kuuske kaunistama. Paiguta helbekesed nii tippu kui ka üle kuuse ning see kadunud jõulutunne ongi tagasi.

HappyHands lumehelbed sobivad su kodu uksele, koos sinu valmistatud uksepärjaga. Kodus uksepärga kaunistades kasuta ära meie juurest soetatud helbed, mis võivad olla ühesugused kui ka erinevad, sest nii võid olla kindel, et sinu ukse taga jääb seisma nii mõnigi võõras, imetlemaks Eesti käsitööd.

____________
English below

„Keerlevaid, langevaid helbeid on täis kõik laotus ja uinuvad puud…“, as the lyrics are, HappyHands white snowflakes-shaped Christmas ornaments have been made. You can hang our jewelry on a spruce, a window, a door and why not also on a spruce wreath. Our ready-made jewelry is suitable for everywhere! And why not as a gift to your loved ones.

Why use balls purchased from a stroe as Christmas jewelry only from year to year, when handmade jewelry is much more advanced and valuable. HappyHands snowflake Christmas ornaments come in a variety of sizes and quantities. Smaller flakes with a diameter of only 7 cm can be found in six pieces and with a diameter of 12 cm, there are only four flakes.

You can place snowflakes hanging on the window, where late autumn arrives you can enjoy hundreds of delicate snowflakes from your window, while watching our crocheted products. You’ve brought christmas tree home every year, but there are some jewelry that would be unique? That’s it – the snowflakes we make, their nature and sizes, are perfect for decorating your tree. Place the the flakes on the topp and over the Christmas tree, and lost Christmas feeling is back!

HappyHands snowflakes are so suitable for both room and home doors with a door wreath made by you. When decorating the door wreath at home, use the flakes purchased from us, which can be same or different size, because this way you can be sure, that many strangers will be standing behind your door to admire Estonian handicrafts.

Puhasta
  Küsi lisainfot!
Valmistamise meetod: Heegeldamine
Kasutatud materjal: 100% puuvillane heegelniit
Toote värv: valge
Suurus/diameeter: Suured lumehelbed 12 cm. Väikesed lumehelbed 7 cm.
Mustrid: Crochet Made By HappyHands
Tarneaeg: 7 tööpäeva
_________________
Method: Crochet
Material: 100% cotton crochet thread
Color: white
Size/diameter: 12 cm
Patterns: Crochet Made By HappyHands

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Millised tooted on AZZZA veebipoes?

Meilt leiab need natuke erilisemad käsitöötooted. Need on tegijate enda looming ning võite olla kindel, et tegijal on seda rõõm valmistada! Sedasorti rõõm kandub üle ka tootesse ning seeläbi teeb rõõmsaks ka saaja.

Käsitööks peetakse tihti midagi vallast “kindad ja sallid”. Muu vastu ei osata tihtipeale huvi tunda. Meie näitame, et käsitöö valdkonnas leidub palju erinevaid, huvitavaid ja põnevaid tooteid. Seetõttu, räägime tihti “isetehtud” asjadest – armastame ka ilusat disaini ja häid mõtteid, mis vahel on efektiivsemaks muudetud tavapäraselt “käsitöö” alla mittekäivatel meetoditel.

Kuidas shopata AZZZA veebipoes?

Selle jaoks on hetkel kaks võimalust. Meil on avatud pood Facebookis, kus enamik meie tooteid on üles laetud. Teine võimalus on meie pakutavaid tooteid sirvida ja osta meie kodulehel (www.azzza.ee).

Meil on tooteid rohkem kui 50lt põnevalt tegijalt ning üle 500 toote.Tellida on võimalik nii valmistooteid kui ka tellimuse peale spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatavaid tooteid. Nende hulgas on mitmed ka personaliseeritavad tooted.

Tellimine on meil lihtne – valid kõik Sinu jaoks olulised detailid, kirjutad täpsustused ning müüja teeb Sulle sellise toote, nagu soovid. Müüja saab ka tellimuse täpsustamiseks ja täide viimiseks Sinu kontaktandmed, seega vajadusel võtab ta ühendust ja täpsustab üle.

Kuidas toimub AZZZA e-poest tellimine?

AZZZA veebipood ei erine oluliselt teistest e-poodidest. Kliendina saad valida tooted ostukorvi. Iga toote kohta valid ka saatmisvõimaluse. Ostukorv arvestab saatmisvõimaluse jaoks vastava summa juurde. Isegi kui tellid mitmelt meistrilt on saatmiskulu ikka sama ning alates 35 eurost on saatmine TASUTA.

Kuidas ma asjad kätte saan?

Kuna asjad on meistri laos, siis paki saadab meistri. Meie edastame kõik vajaliku info müüjale ning kohe, kui toode on valmis saatmiseks, pannakse see sobival meetodil teele. Valitavad meetodid hõlmavad hetkel Omniva ja Itella Smartposti pakiautomaate ning mõne müüja puhul ka kullerteenust.

Mis siis juhtub, kui toode ei vasta ootustele?

Meil on nii selliseid tooteid, mida saab vajadusel tagastada või ümber vahetada, kui ka selliseid, kus see ei ole mõistlik. AZZZA kasutustingimustes on see vastavalt seadusele lahti seletatud, kuid lühidalt öeldes peamine erand on see, et nimelised, eritellimusel valmistatavad tooted kuuluvad Sulle sellisena nagu Sa nad tellid.

Kui palju enne sündmust tuleks tooted ära tellida, et kindlasti õigel ajal kätte saaks?

Tarneaeg on müüjatel seinast seina – vaata kindlasti vastavat märget või silti toote all. Tulenevalt käsitöö iseloomust võib olla vaja arvestada pikema tarneajaga kui mitmetes teistes e-poodides. Valmistooteid saab kiiremini välja saata, kuid eritellimusel valmistatavate toodetega võib minna aega kuna vahel alustab meister tellimuse saamisel alles toote tegemist spetsiaalselt vastavalt sinu soovidele. Meister on meie jaoks ennustanud umbkaudse tarneaja. Kui on soov kindlasti mingiks kuupäevaks kätte saada, kirjutage meile (e-post:  info@azzza.ee, Messengeris või muul moel) ja uurige, kas see on võimalik.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top