ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Punane linik

12.00 13.00 

Sa oled inimene, kellele meeldib jõule seostada valge ja punasega? Olgu see siis ühel ehtel, linal või eraldi? HappyHands on loonud oma enda kätega heegeldades just sinule mõeldud valged ja punased linikud, mida võid kätte saades kohe kasutama hakata.

Paljudele meenuvad jõulud ja kodu just punase ja valgega, kuid need kaks koos annavad veel huvitavama ja parema kombinatsiooni, kui neid kasutada samaaegselt. Pole oluline, kas nad leiavad kasutust digiboksi all, lauapeal andes särtsu vanaaegsele laudlinale või on nad hoopis lille- ja küünlavaaside alla paigutatud, et ööpimeduses laele mustreid joonistada.

Sa oled jäänud jõulukingitustega lootusetult hiljaks, kuid jõulud on peagi käes? HappyHands punased ja valged linikud on need, mis meeldivad ja sobivad kinkimiseks kõigile. Isegi siis, kui kingisaajal pole varasemalt ühtegi linikut olnud, leiab ta kingituseks saadud linikutele kindlasti kiirelt oma õige paiga ja funktsiooni. Kasutades linikuid küünlaalusena saab olla kindel, et sinu lauale või kapi peale, kus küünal asetseb ei teki erinevaid kuumast tekkinud plekke ega ringe.

Kui oled kingiks saanud HappyHands käsitööna valminud linikud, siis võid kindel olla, et selliseid linikuid on inimestel vähe. Kombineeri oma linikuid koos erinevate värvidega ning vajadusel leiad meie e-poest juurde ka teise tooni ja mustriga rohelisi linikuid. Roheline, punane, valge – need on ju jõuluvärvid!

____________
English below

Are you a person, who likes to associate Christmas with white and red? Be it on single decoration, on a linel or separately? HappyHands has created crocheted white and red tablecloths just for you, which you can start using immediately.

Many people remember Christmas and home in red and white, but these two together give an even more interesting and better combination, when used at the same time. It doesn’t matter if they are used under a set-topp box, on the table, giving a boost to an old-fashioned tablecloth or instead they are placed under flower and candle vases to draw patterns on the ceiling in the dark of night.

You’re hopelessly late with Christmas presents, but Christmas is coming soon? HappyHands red and white tablecloths are the ones that are pleasant and suitable for gifting to everyone. Even if the gift recipient has not had any tablecloth before, they will certainly quickly find right place and function for the tablecloths, what they received as a gift. By using the tablecloths as a candle vase, you can be sure that there will be no various heat stains or circles on your desk where the candle is placed.

If you have received HappyHands handmade tablecloths as a gift, then you can be sure that people have few such tablecloths. Combine your tablecloths with different colors and if necessary you will also find green tablecloths with a different shade and pattern in our e-shop. Green, red, white – they are Christmas colors!

Puhasta
Meister:  Happyhands
0 viiest
Tootekood: - Rubriik: , Sildid: , , , ,
  Küsi lisainfot!
Valmistamise meetod: Heegeldamine
Kasutatud materjal: 100% puuvillane heegelniit
Toote värv: punane
Suurus/diameeter: Väikese mustriga 15 cm, suure mustriga 20 cm (suure mustriga linikul on lille kujutis)

Mustrid: Crochet Made By HappyHands

Tarneaeg 7 tööpäeva

__________________

Method: Crochet
Material: 100% cotton crochet thread
Color: red
Size/diameter: 15cm
Patterns: Crochet Made By HappyHands

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Millised tooted on AZZZA veebipoes?

Meilt leiab need natuke erilisemad käsitöötooted. Need on tegijate enda looming ning võite olla kindel, et tegijal on seda rõõm valmistada! Sedasorti rõõm kandub üle ka tootesse ning seeläbi teeb rõõmsaks ka saaja.

Käsitööks peetakse tihti midagi vallast “kindad ja sallid”. Muu vastu ei osata tihtipeale huvi tunda. Meie näitame, et käsitöö valdkonnas leidub palju erinevaid, huvitavaid ja põnevaid tooteid. Seetõttu, räägime tihti “isetehtud” asjadest – armastame ka ilusat disaini ja häid mõtteid, mis vahel on efektiivsemaks muudetud tavapäraselt “käsitöö” alla mittekäivatel meetoditel.

Kuidas shopata AZZZA veebipoes?

Selle jaoks on hetkel kaks võimalust. Meil on avatud pood Facebookis, kus enamik meie tooteid on üles laetud. Teine võimalus on meie pakutavaid tooteid sirvida ja osta meie kodulehel (www.azzza.ee).

Meil on tooteid rohkem kui 50lt põnevalt tegijalt ning üle 500 toote.Tellida on võimalik nii valmistooteid kui ka tellimuse peale spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatavaid tooteid. Nende hulgas on mitmed ka personaliseeritavad tooted.

Tellimine on meil lihtne – valid kõik Sinu jaoks olulised detailid, kirjutad täpsustused ning müüja teeb Sulle sellise toote, nagu soovid. Müüja saab ka tellimuse täpsustamiseks ja täide viimiseks Sinu kontaktandmed, seega vajadusel võtab ta ühendust ja täpsustab üle.

Kuidas toimub AZZZA e-poest tellimine?

AZZZA veebipood ei erine oluliselt teistest e-poodidest. Kliendina saad valida tooted ostukorvi. Iga toote kohta valid ka saatmisvõimaluse. Ostukorv arvestab saatmisvõimaluse jaoks vastava summa juurde. Isegi kui tellid mitmelt meistrilt on saatmiskulu ikka sama ning alates 35 eurost on saatmine TASUTA.

Kuidas ma asjad kätte saan?

Kuna asjad on meistri laos, siis paki saadab meistri. Meie edastame kõik vajaliku info müüjale ning kohe, kui toode on valmis saatmiseks, pannakse see sobival meetodil teele. Valitavad meetodid hõlmavad hetkel Omniva ja Itella Smartposti pakiautomaate ning mõne müüja puhul ka kullerteenust.

Mis siis juhtub, kui toode ei vasta ootustele?

Meil on nii selliseid tooteid, mida saab vajadusel tagastada või ümber vahetada, kui ka selliseid, kus see ei ole mõistlik. AZZZA kasutustingimustes on see vastavalt seadusele lahti seletatud, kuid lühidalt öeldes peamine erand on see, et nimelised, eritellimusel valmistatavad tooted kuuluvad Sulle sellisena nagu Sa nad tellid.

Kui palju enne sündmust tuleks tooted ära tellida, et kindlasti õigel ajal kätte saaks?

Tarneaeg on müüjatel seinast seina – vaata kindlasti vastavat märget või silti toote all. Tulenevalt käsitöö iseloomust võib olla vaja arvestada pikema tarneajaga kui mitmetes teistes e-poodides. Valmistooteid saab kiiremini välja saata, kuid eritellimusel valmistatavate toodetega võib minna aega kuna vahel alustab meister tellimuse saamisel alles toote tegemist spetsiaalselt vastavalt sinu soovidele. Meister on meie jaoks ennustanud umbkaudse tarneaja. Kui on soov kindlasti mingiks kuupäevaks kätte saada, kirjutage meile (e-post:  info@azzza.ee, Messengeris või muul moel) ja uurige, kas see on võimalik.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top