ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Punane linik

12.00 13.00 

Sa oled inimene, kellele meeldib jõule seostada valge ja punasega? Olgu see siis ühel ehtel, linal või eraldi? HappyHands on loonud oma enda kätega heegeldades just sinule mõeldud valged ja punased linikud, mida võid kätte saades kohe kasutama hakata.

Paljudele meenuvad jõulud ja kodu just punase ja valgega, kuid need kaks koos annavad veel huvitavama ja parema kombinatsiooni, kui neid kasutada samaaegselt. Pole oluline, kas nad leiavad kasutust digiboksi all, lauapeal andes särtsu vanaaegsele laudlinale või on nad hoopis lille- ja küünlavaaside alla paigutatud, et ööpimeduses laele mustreid joonistada.

Sa oled jäänud jõulukingitustega lootusetult hiljaks, kuid jõulud on peagi käes? HappyHands punased ja valged linikud on need, mis meeldivad ja sobivad kinkimiseks kõigile. Isegi siis, kui kingisaajal pole varasemalt ühtegi linikut olnud, leiab ta kingituseks saadud linikutele kindlasti kiirelt oma õige paiga ja funktsiooni. Kasutades linikuid küünlaalusena saab olla kindel, et sinu lauale või kapi peale, kus küünal asetseb ei teki erinevaid kuumast tekkinud plekke ega ringe.

Kui oled kingiks saanud HappyHands käsitööna valminud linikud, siis võid kindel olla, et selliseid linikuid on inimestel vähe. Kombineeri oma linikuid koos erinevate värvidega ning vajadusel leiad meie e-poest juurde ka teise tooni ja mustriga rohelisi linikuid. Roheline, punane, valge – need on ju jõuluvärvid!

____________
English below

Are you a person, who likes to associate Christmas with white and red? Be it on single decoration, on a linel or separately? HappyHands has created crocheted white and red tablecloths just for you, which you can start using immediately.

Many people remember Christmas and home in red and white, but these two together give an even more interesting and better combination, when used at the same time. It doesn’t matter if they are used under a set-topp box, on the table, giving a boost to an old-fashioned tablecloth or instead they are placed under flower and candle vases to draw patterns on the ceiling in the dark of night.

You’re hopelessly late with Christmas presents, but Christmas is coming soon? HappyHands red and white tablecloths are the ones that are pleasant and suitable for gifting to everyone. Even if the gift recipient has not had any tablecloth before, they will certainly quickly find right place and function for the tablecloths, what they received as a gift. By using the tablecloths as a candle vase, you can be sure that there will be no various heat stains or circles on your desk where the candle is placed.

If you have received HappyHands handmade tablecloths as a gift, then you can be sure that people have few such tablecloths. Combine your tablecloths with different colors and if necessary you will also find green tablecloths with a different shade and pattern in our e-shop. Green, red, white – they are Christmas colors!

Meister:  Happyhands
0 viiest
Tootekood: - Rubriik: , Sildid: , , , ,
  Küsi lisainfot!
Valmistamise meetod: Heegeldamine
Kasutatud materjal: 100% puuvillane heegelniit
Toote värv: punane
Suurus/diameeter: Väikese mustriga 15 cm, suure mustriga 20 cm (suure mustriga linikul on lille kujutis)

Mustrid: Crochet Made By HappyHands

Tarneaeg 7 tööpäeva

__________________

Method: Crochet
Material: 100% cotton crochet thread
Color: red
Size/diameter: 15cm
Patterns: Crochet Made By HappyHands

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top