ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Nimeline punutud lutikett

14.00 

100% naturaalsetest materjalidest makramee tehnikas valmistatud nimeline lutikett. Antud disaini puhul koosneb lutikett keskelt kolmest eraldi ribast(nimi pluss küljed).

Punutud lutikett on omapärane ja lapsele pehme ja mõnus katsuda.

Pildil olev värvitoon: heleroosa. Võimalik on valida erinevaid värve.

NB! Sõltuvalt nime pikkusest võivad disainis mõned punumiselemendid muutuda, et lutikett jääks lubatud pikkuse piiridesse. Kõik muudatused kooskõlastatakse eelnevalt kliendiga.

Vali värv:

Nimi: * 

Sisesta lapse nimi. Täpitähed puuduvad.

  Küsi lisainfot!

Naturaalne ja omapärane makramee tehnikas valmistatud lutikett beebidele. Lutiketti võib kasutada ka näiteks närimislelu või mänguasja hoidmiseks. Meeldejääv ja eriline kingitus.

Materjalideks on 100% puuvillane pael ja kinnitusklambril metall ja töötlemata puit.

Järgides Euroopa Liidu poolt ettemääratud ohutusnõudeid, on lutiketi pikkus max. 22 cm. Laius umbes 3 cm, sõltuvalt disainist rohkem või vähem. Klambri läbimõõt on 3 cm. Klambril on ka õhuavad.

Hooldus: Lutiketti võib pesta käsitsi sooja vee ja seebiga. Vältida tugevat hõõrumist.

Toode valmib eritellimusena.

Tarneaeg 3-5 tööpäeva.

Värvivalikus on täisvalge, loodusvalge, beež, helehall, münt, lavendel ja heleroosa. Kokkuleppel on võimalik erinevaid disaine kombineerida ka nimetähtedega. Selleks kirjuta madli.allsoo@gmail.com

Toode ei ole tagastatav.

NB! Lutikett ei ole mõeldud kasutamiseks mänguasjana. Ohtude vältimiseks ära jäta last valveta  ning veendu, et lutikett oleks kinnitatud korrektselt ja mitte venivatele või lahtistele riideesemetele.

Mõõtmed 22 × 3 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Millised tooted on AZZZA veebipoes?

Meilt leiab need natuke erilisemad käsitöötooted. Need on tegijate enda looming ning võite olla kindel, et tegijal on seda rõõm valmistada! Sedasorti rõõm kandub üle ka tootesse ning seeläbi teeb rõõmsaks ka saaja.

Käsitööks peetakse tihti midagi vallast “kindad ja sallid”. Muu vastu ei osata tihtipeale huvi tunda. Meie näitame, et käsitöö valdkonnas leidub palju erinevaid, huvitavaid ja põnevaid tooteid. Seetõttu, räägime tihti “isetehtud” asjadest – armastame ka ilusat disaini ja häid mõtteid, mis vahel on efektiivsemaks muudetud tavapäraselt “käsitöö” alla mittekäivatel meetoditel.

Kuidas shopata AZZZA veebipoes?

Selle jaoks on hetkel kaks võimalust. Meil on avatud pood Facebookis, kus enamik meie tooteid on üles laetud. Teine võimalus on meie pakutavaid tooteid sirvida ja osta meie kodulehel (www.azzza.ee).

Meil on tooteid rohkem kui 50lt põnevalt tegijalt ning üle 500 toote.Tellida on võimalik nii valmistooteid kui ka tellimuse peale spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatavaid tooteid. Nende hulgas on mitmed ka personaliseeritavad tooted.

Tellimine on meil lihtne – valid kõik Sinu jaoks olulised detailid, kirjutad täpsustused ning müüja teeb Sulle sellise toote, nagu soovid. Müüja saab ka tellimuse täpsustamiseks ja täide viimiseks Sinu kontaktandmed, seega vajadusel võtab ta ühendust ja täpsustab üle.

Kuidas toimub AZZZA e-poest tellimine?

AZZZA veebipood ei erine oluliselt teistest e-poodidest. Kliendina saad valida tooted ostukorvi. Iga toote kohta valid ka saatmisvõimaluse. Ostukorv arvestab saatmisvõimaluse jaoks vastava summa juurde. Isegi kui tellid mitmelt meistrilt on saatmiskulu ikka sama ning alates 35 eurost on saatmine TASUTA.

Kuidas ma asjad kätte saan?

Kuna asjad on meistri laos, siis paki saadab meistri. Meie edastame kõik vajaliku info müüjale ning kohe, kui toode on valmis saatmiseks, pannakse see sobival meetodil teele. Valitavad meetodid hõlmavad hetkel Omniva ja Itella Smartposti pakiautomaate ning mõne müüja puhul ka kullerteenust.

Mis siis juhtub, kui toode ei vasta ootustele?

Meil on nii selliseid tooteid, mida saab vajadusel tagastada või ümber vahetada, kui ka selliseid, kus see ei ole mõistlik. AZZZA kasutustingimustes on see vastavalt seadusele lahti seletatud, kuid lühidalt öeldes peamine erand on see, et nimelised, eritellimusel valmistatavad tooted kuuluvad Sulle sellisena nagu Sa nad tellid.

Kui palju enne sündmust tuleks tooted ära tellida, et kindlasti õigel ajal kätte saaks?

Tarneaeg on müüjatel seinast seina – vaata kindlasti vastavat märget või silti toote all. Tulenevalt käsitöö iseloomust võib olla vaja arvestada pikema tarneajaga kui mitmetes teistes e-poodides. Valmistooteid saab kiiremini välja saata, kuid eritellimusel valmistatavate toodetega võib minna aega kuna vahel alustab meister tellimuse saamisel alles toote tegemist spetsiaalselt vastavalt sinu soovidele. Meister on meie jaoks ennustanud umbkaudse tarneaja. Kui on soov kindlasti mingiks kuupäevaks kätte saada, kirjutage meile (e-post:  info@azzza.ee, Messengeris või muul moel) ja uurige, kas see on võimalik.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top