ALATES 20 EUR SAATMINE TASUTA

Merekarpidega rippuvad kõrvarõngad

20.70 

  Küsi lisainfot!

Ehe sisaldab naturaalset valget merekarpi, milles esineb väheses ulatuses roosakat varjundit.
Merekarbi külge on liimitud valge plastikpärl, mis kandmise ajal paistab merekarbi tagant vaid külgvaates.
Kõrvas rippudes paistab esile merekarp koos ehtenõelaga ühendatud kaunistusega, mille eritoonides tahud valgusepaistel pastelselt helgivad.

Merekarbid mõjuvad visuaalselt malbete, õrnade ja looduslikena, tuues esile nende kandja kaela kaunid füsioloogilised eripärad.

Kõrvarõngast on võimalik kanda vaid ühtpidi, st see ei keerle kandmise ajal ega vaheta külge.
Kõrvarõngad on pakendatud neile ideaalselt sobiva kuju ja värviga praktilisse, sametilaadse tekstuuriga ehtekarpi.
NB: Illustratiivsel eesmärgil kõrvas näidatud ehe pole müügiks.

Tooteinfo ja kasutusjuhend:
Kõrvas kandmiseks on kasutatud niklivaba hõbedase kattega ehtekonksu ja silikoonist tagust.
Kõrvarõnga pikkus on 4,7cm ja laius 1,4cm.

Vastavalt valguse intensiivsusele ja spektrile esindavad merekarbid erinevaid toone ja reaalsuses võivad need vähesel määral erineda fotol kujutatust.

Toodet on parim hoiustada ja kanda niiskuse ja otsese päikesevalguse, samuti ka miinuskraadide eest kaitstult, et vältida selle kulumist ja kahjustumist.
Hoiduda ehte asetamisest tule- või mõne muu kuumaallika lähedusse.
Toode on õrn- võib puruneda kukkumisel või löögi tagajärjel.
Kõrvarõngaid on nende määrdumise vältimiseks sobilik hoiustada teistest ehetest eraldi, ehtekarbis.
Ehteid on kandmisjärgselt soovituslik õrnalt puhastada niisutatud vatipadjaga.

Toode postitatakse tavapäraselt ostu sooritamisest 2 tööpäeva jooksul.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Millised tooted on AZZZA veebipoes?

Meilt leiab need natuke erilisemad käsitöötooted. Need on tegijate enda looming ning võite olla kindel, et tegijal on seda rõõm valmistada! Sedasorti rõõm kandub üle ka tootesse ning seeläbi teeb rõõmsaks ka saaja.

Käsitööks peetakse tihti midagi vallast “kindad ja sallid”. Muu vastu ei osata tihtipeale huvi tunda. Meie näitame, et käsitöö valdkonnas leidub palju erinevaid, huvitavaid ja põnevaid tooteid. Seetõttu, räägime tihti “isetehtud” asjadest – armastame ka ilusat disaini ja häid mõtteid, mis vahel on efektiivsemaks muudetud tavapäraselt “käsitöö” alla mittekäivatel meetoditel.

Kuidas shopata AZZZA veebipoes?

Selle jaoks on hetkel kaks võimalust. Meil on avatud pood Facebookis, kus enamik meie tooteid on üles laetud. Teine võimalus on meie pakutavaid tooteid sirvida ja osta meie kodulehel (www.azzza.ee).

Meil on tooteid rohkem kui 50lt põnevalt tegijalt ning üle 500 toote.Tellida on võimalik nii valmistooteid kui ka tellimuse peale spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatavaid tooteid. Nende hulgas on mitmed ka personaliseeritavad tooted.

Tellimine on meil lihtne – valid kõik Sinu jaoks olulised detailid, kirjutad täpsustused ning müüja teeb Sulle sellise toote, nagu soovid. Müüja saab ka tellimuse täpsustamiseks ja täide viimiseks Sinu kontaktandmed, seega vajadusel võtab ta ühendust ja täpsustab üle.

Kuidas toimub AZZZA e-poest tellimine?

AZZZA veebipood ei erine oluliselt teistest e-poodidest. Kliendina saad valida tooted ostukorvi. Iga toote kohta valid ka saatmisvõimaluse. Ostukorv arvestab saatmisvõimaluse jaoks vastava summa juurde. Isegi kui tellid mitmelt meistrilt on saatmiskulu ikka sama ning alates 35 eurost on saatmine TASUTA.

Kuidas ma asjad kätte saan?

Kuna asjad on meistri laos, siis paki saadab meistri. Meie edastame kõik vajaliku info müüjale ning kohe, kui toode on valmis saatmiseks, pannakse see sobival meetodil teele. Valitavad meetodid hõlmavad hetkel Omniva ja Itella Smartposti pakiautomaate ning mõne müüja puhul ka kullerteenust.

Mis siis juhtub, kui toode ei vasta ootustele?

Meil on nii selliseid tooteid, mida saab vajadusel tagastada või ümber vahetada, kui ka selliseid, kus see ei ole mõistlik. AZZZA kasutustingimustes on see vastavalt seadusele lahti seletatud, kuid lühidalt öeldes peamine erand on see, et nimelised, eritellimusel valmistatavad tooted kuuluvad Sulle sellisena nagu Sa nad tellid.

Kui palju enne sündmust tuleks tooted ära tellida, et kindlasti õigel ajal kätte saaks?

Tarneaeg on müüjatel seinast seina – vaata kindlasti vastavat märget või silti toote all. Tulenevalt käsitöö iseloomust võib olla vaja arvestada pikema tarneajaga kui mitmetes teistes e-poodides. Valmistooteid saab kiiremini välja saata, kuid eritellimusel valmistatavate toodetega võib minna aega kuna vahel alustab meister tellimuse saamisel alles toote tegemist spetsiaalselt vastavalt sinu soovidele. Meister on meie jaoks ennustanud umbkaudse tarneaja. Kui on soov kindlasti mingiks kuupäevaks kätte saada, kirjutage meile (e-post:  info@azzza.ee, Messengeris või muul moel) ja uurige, kas see on võimalik.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart