ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Makramee käepael vääriskiviga

9.30 

Makramee kaevõru vääriskiviga.
Vali oma väekas vääriskivi. Kivi suurus 4mm.

Hauliit– Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervedajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavalt. Ta ei ole mitte ainult rahustav kristall, vaid see oskab vabaks lasta ka hirmusid ja ülemütlemist. Kui otsid enda ellu kristalli, mis aitaks sul end hästi tunda, siis kindlasti on Valge Hauliit selleks kristalliks.

Amasoniit– Amasoniit on ilu, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades.

Obsidiaan– Must obsidiaan on populaarne kivi maandamiseks. See aitab inimestel tulla tagasi reaalsusesse ning olla kahe jalaga maa peal. See on keskendumist soodustav kivi. Kivi tasakaalustab emotsioone ning see aitab ratsionaalseid otsuseid langetada.

Maasikakvarts– Maasika kvarts on kõrgema südamekeskuse kivi, mis aitab kaasa unistuste täitumisele. Tasakaalustab emotsioone ja mõjub rahustavalt. Suurendab hoolivust. Aitab ligi meelitada hingesugulasi ning tuua ellu armastust. Toimib ka väga hea lepitajana ning usalduse taastajana.

Saadavus Saadaval

  Küsi lisainfot!

Makramee käevõru on kerge ja mugav kasutada. Käeehe peab ka vastu siis, kui märjaks saab. Kuivab ära ja värvi ning oma kuju ei kaota. Seega on makramee-ehted head igapäevaseks kandmiseks ja seda eriti suvisel ajal. Käevõrul on libisev kinnis, mis võimaldab reguleerida käevõru just Sulle parajaks. Punumiseks on kasutatud kvaliteetset ja kauapüsivat spetsiaalset vahatatud nööri.

Tarne 1-3 päeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top