Lastemööbel

Lastetoa sisustus on oluline, sest loob tavalisest toast lapse jaoks mõnusa ja turvalise kasvukeskkonna. Lastemööbel on mõeldud kasutamiseks just lastele ning selle tegemisel on peetud silmas nii funktsionaalsust kui ilusat disaini. Lastelaud ja toolid teevad lapsele toreda oma ala, kus näiteks süüa, joonistada või tähti õppida. Mänguasjakast on hea koht mänguasjade või riiete ära panemiseks, et tuba saaks ilusti korda seada. Lastetoa mööbel võib olla aga ka inspiratsioon erinevateks mängudeks. Laudade toolide taga võib mängida ka lauamänge ning mänguasjakasti otsas võib olla hoopis salajane mängumaa.

Loe edasi

Lastetoa mööbel ja dekoratiivelemendid aitavad ruumi teha põnevaks, õdusaks ning toetada laste mängurõõmu. Samal ajal on need ka lastele turvalised. Azzza valikus olevad tooted on käsitöö ning igasse tootesse on pandud isetegija armastus ja hool. Seetõttu on kõik mööbliesemed isikupärased, kvaliteetsed ning vastupidavad. Asjade loomisel on silmas peetud, et neid saaks kasutada kaua ja neil oleks mitu funktsiooni. Näiteks toreda kuukiige peal saab kiikuda väikelaps aga koolilapsele on see hea vahend turnimiseks.

Lastemööbel on tehtud naturaalsetest materjalidest ja on ilusa ja ainulaadse disainiga. Paljudele sisustuselementidele saab lisada lapse nime või valida sobivad värvid, et teha see saaja jaoks veelgi erilisemaks. Kuna mööbel on tehtud käsitööna saab mööblit kaua kasutada ja nii saab selle edasi anda väiksematele õdedele-vendadele või sugulastele.

Näitan kõiki 3 tulemust

Näitan kõiki 3 tulemust

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin