ALATES 20 EUR SAATMINE TASUTA

Kategooriad

Filtreeri

Kategooria

Tarneaeg

Kellele?

Milliseks sündmuseks?

Dekoratsioonid

Lastetoa dekoratsioonid on oluline, sest loob tavalisest toast lapse jaoks ilusa ja mõnusa kasvukeskkonna. Lastetoa mööbel ja dekoratiivelemendid aitavad ruumi teha põnevaks, õdusaks ning toetada laste mängurõõmu. Lastetoa sisustuselemendid on vahvad ja värvilised või skandinaavialikult väljapeetud – igale lapsele ja vanemale maitse järgi! Kindlasti on need aga lastele turvalised. Azzza valikus olev dekoor on käsitöö ning igasse tootesse on pandud isetegija armastus ja hool. Seetõttu on kõik dekoratiivelemendid ja toakaunistused isikupärased, kvaliteetsed ning vastupidavad.

Loe edasi

Azzzaa valikus on lõbusad seinaplakatid, erilised beebi sünniandmetega pildiraamid, nimetähed ja teisigi toredaid lastetoa dekoratiivelemente. Paljudele neist saab lisada lapse nime või valida sobivad värvid, et teha see saaja jaoks veelgi erilisemaks. Mõned valikus olevatest asjadest on ka multifunktsionaalsed: lisaks sellele, et need teevad lastetoa toredaks saab nendega ka mängida.

Beebi sünniandmetega pildiraam või graafiline joonistus fotost on tore mälestus ja meelespea. See sobib hästi nii toakaunistuseks lastetuppa, kuid ka kingituseks lapse jaoks olulisele inimesele: vanaemale-vanaisale, ristiemale-ristiisale. Pildid lastetuppa erinevatest tegelastest ja loomadest muudavad toa rõõmsamaks ja aitavad maailma enda ümber paremini tundma õppida. Postrite abiga saab näiteks õppida numbreid, tähti või erinevaid loomi ja esemeid. Plakatil toimuva koos vaatamine ja uurimine on tore ja arendav tegevus, mida lapsega koos teha. Paljud dekoratsioonid sobivad nii beebituppa kui ka koolilapse seinale.

Shopping Cart
Scroll to Top