ALATES 20 EUR SAATMINE TASUTA

Kategooriad

Filtreeri

Kategooria

Tarneaeg

Kellele?

Milliseks sündmuseks?

Sisustamine

Lastetoa sisustus on oluline, sest loob tavalisest toast lapse jaoks mõnusa ja turvalise kasvukeskkonna. Lastetoa sisustuselemendid võivad aga olla nii funktsionaalsed, kuid ka lõbusad ja turvalised. Lastetoa mööbel ja dekoratiivelemendid aitavad ruumi teha põnevaks, õdusaks ning toetada laste mängurõõmu. Azzza valikus olevad tooted on käsitöö ning igasse tootesse on pandud isetegija armastus ja hool. Seetõttu on kõik mööbliesemed, dekoratiivelemendid ja toakaunistused isikupärased, kvaliteetsed ning vastupidavad.

Loe edasi

Asjade loomisel on silmas peetud, et neid saaks kasutada kaua ja neil oleks mitu funktsiooni. Näiteks vahva kaarkiige peal saavad kiikuda väiksed põnnid ja ronida koolilapsed, puidust mänguasjakast sobib hiljem näiteks riidelaekaks. Paljudele sisustuselementidele saab lisada lapse nime või valida sobivad värvid, et teha see saaja jaoks veelgi erilisemaks!

Azzzaa valikus on nii lastetoa mööbel ja padjad, kui ka dekoratiivelemendid nagu lõbusad seinaplakatid ja erilised beebi sünniandmetega pildiraamid. Laud ja toolid lastele on lastetoas funktsionaalsed, kuid sarnaselt ladumislinakule muudavad need ka toa põnevamaks ja nendega mängimine arendab laste loovust. Pildid lastetuppa muudavad toa rõõmsamaks ja aitavad maailma enda ümber paremini tundma õppida. Postrite abiga saab õppida numbreid, tähti või erinevaid loomi ja esemeid. Plakatil olevate tegelaste või asjade koos vaatamine, nende üle arutamine ja mõtlemine aitavad mööda saata vihmase päeva toas.

Azzza sisustuselemendid teevad lastetoa isikupäraseks!

Shopping Cart
Scroll to Top