Talvesallid

Azzza valikus on soojad ja pehmed talvesallid. Vahvad sallid lastele ja täiskasvanutele on tehtud mõnusatest materjalidest nagu puuvillatrikotaaž, fliis ja meriinovill.  Vahva mustriga puuvillast sall lapsele püsib hästi kaelas ja ei kao ära. Meriinovillast armas tuttide ja paeltega kootud rõngassall on soe, katab ilusti lapse kurgu ja kaela ning näeb ka imearmas välja. Kõik sallid on omanäolised ja mõnusa moodsa originaaldisainiga. Tooted on valmistatud kas väikese partiina või täiesti tellimustööna – nii ei ole karta, et keegi tänaval samasugusega vastu tuleb.

Loe edasi

Samas on torusallide disain järgi proovitud. Lastel on neid lihtne ise kaela tõmmata ja pole ohtu, et sall kaelast ära kaoks. Trikotaažist sallid on praktilised ka sportimise jaoks: materjal on võimalikult naturaalne ning sall püsib hästi kaelas, fliis hoiab aga kurgu ilusti soojas. Valikus on lõbusad ja värvilised, kuid ka ühetoonilised kangad. Sallidele saad juurde tellida ka mütsi või osta komplektina müts ja sall lapsele. Osade komplektide puhul saab lisaks valida ka toredad ja soojad laste kindad talveks.

Azzza valikus olevad riided on Eesti käsitöö isetegijatelt ning väikeettevõtetelt. Kõikidesse esemetesse on pandud tegijate armastus ja hool. Tooted on ainulaadsed ning omanäolised. Iga disain on detailideni läbimõeldud ning täiustatud koostöös klientidega. Nii võid kindel olla, et meie valikust leiad tõeliselt kvaliteetsed tooted!

Näitan kõiki 4 tulemust

Näitan kõiki 4 tulemust

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin