ALATES 20 EUR SAATMINE TASUTA

Kategooriad

Filtreeri

Kategooria

Tarneaeg

Kellele?

Milliseks sündmuseks?

Talvesallid

Azzza valikus on soojad ja pehmed talvesallid. Vahvad sallid lastele ja täiskasvanutele on tehtud mõnusatest materjalidest nagu puuvillatrikotaaž, fliis ja meriinovill.  Vahva mustriga puuvillast sall lapsele püsib hästi kaelas ja ei kao ära. Meriinovillast armas tuttide ja paeltega kootud rõngassall on soe, katab ilusti lapse kurgu ja kaela ning näeb ka imearmas välja. Kõik sallid on omanäolised ja mõnusa moodsa originaaldisainiga. Tooted on valmistatud kas väikese partiina või täiesti tellimustööna – nii ei ole karta, et keegi tänaval samasugusega vastu tuleb.

Loe edasi

Samas on torusallide disain järgi proovitud. Lastel on neid lihtne ise kaela tõmmata ja pole ohtu, et sall kaelast ära kaoks. Trikotaažist sallid on praktilised ka sportimise jaoks: materjal on võimalikult naturaalne ning sall püsib hästi kaelas, fliis hoiab aga kurgu ilusti soojas. Valikus on lõbusad ja värvilised, kuid ka ühetoonilised kangad. Sallidele saad juurde tellida ka mütsi või osta komplektina müts ja sall lapsele. Osade komplektide puhul saab lisaks valida ka toredad ja soojad laste kindad talveks.

Azzza valikus olevad riided on Eesti käsitöö isetegijatelt ning väikeettevõtetelt. Kõikidesse esemetesse on pandud tegijate armastus ja hool. Tooted on ainulaadsed ning omanäolised. Iga disain on detailideni läbimõeldud ning täiustatud koostöös klientidega. Nii võid kindel olla, et meie valikust leiad tõeliselt kvaliteetsed tooted!

Shopping Cart