Sallid

Azzza valikus on pehmed ja soojad talvesallid kuid ka kergemad kevad- ja sügissallid. Vahvad sallid lastele ja täiskasvanutele on tehtud mõnusatest materjalidest nagu puuvillatrikotaaž ja meriinovill.  Sügissallid ja kevadsallid on kerged ja mõnusad, kuid kaitsevad külmade tuulte eest.  Vahva mustriga puuvillatrikotaažist sall lapsele püsib hästi kaelas ja ei kao ära. Meriinovillast armas tuttide ja paeltega kootud rõngassall on soe, katab ilusti lapse kurgu ja kaela ning näeb ka imearmas välja. Sallidele saad juurde tellida ka mütsi või osta komplektina müts ja sall lapsele. Mõndade komplektide puhul saab lisaks valida ka toredad ja soojad laste kindad.

Loe edasi

Kõik sallid on omanäolised ja mõnusa moodsa originaaldisainiga. Tooted on valmistatud kas väikese partiina või täiesti tellimustööna – nii ei ole karta, et keegi tänaval samasugusega vastu tuleb.  Samas on torusallide disain järgi proovitud. Lastel on neid lihtne ise kaela tõmmata ja pole ohtu, et sall kaelast ära kaoks. Trikotaažist sallid on praktilised ka sportimise jaoks: materjal on võimalikult naturaalne ning sall püsib hästi kaelas. Valikus on lõbusad ja värvilised, kuid ka ühetoonilised kangad. Talvesallidel on sees mõnus ja soe fliisist vooder.

Azzza valikus olevad riided on Eesti käsitöö isetegijatelt ning väikeettevõtetelt. Kõikidesse esemetesse on pandud tegijate armastus ja hool. Tooted on ainulaadsed ning omanäolised. Iga disain on detailideni läbimõeldud ning täiustatud koostöös klientidega. Nii võid kindel olla, et meie valikust leiad tõeliselt kvaliteetsed tooted!

Näitan 1–15 tulemust 17-st

Näitan 1–15 tulemust 17-st

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin