Peapaelad

Peapaelad kaunistavad kandjat, kuid hoiavad ka kõrvu soojas ja on heaks peavõru asendajaks. Stiilne peapael võib-olla viimaseks lihviks lahedale riidekomplektile, asendada mütsi soojema ilma puhul või olla kaaslaseks jooksurajal. See on lihtne ja praktiline riideese, mis sobib kokku paljude erinevate riiete ja stiilidega. Peapaelad on tehtud kvaliteetsest topelt-puuvillasest kangast, mis venib ja hoiab ilusti ümber pea. Peapaelad sobivad kandmiseks soojemal kevadel või suvel. Valikus on peapael lapsele kui ka peapaelad naistele ning toonivalik on väga suur. Toote tellimisel saad valida nii suuruse kui värvi.

Loe edasi

Azzza valikus olevad riided on Eesti käsitöö isetegijatelt ning väikeettevõtetelt. Kõikidesse esemetesse on pandud nende autorite armastus ja hool. Tooted on detailideni läbimõeldud ning täiustatud koostöös klientidega. Peapaelad on valmistatud kas väikese partiina või täiesti tellimustööna – nii ei ole karta, et keegi tänaval samasugusega vastu tuleb. Tootel on kaasas hooldusjuhend ja see saadetakse tellijale koju pakendatuna kaunisse siidipaberisse.

Azzza valikus on mütsid, peapaelad, sallid ning teised riideesemed lastele ja täiskasvanutele. Sealjuures on müügil tooteid nii käreda pakase ajaks kui ka ilusaks suvepäevaks. Riideid kanname iga päev ning seetõttu on oluline, et meie rõivaesemed oleksid mõnusad ja hea disainiga – kaitseksid meid nii halva ilma kui terava päikese eest, kuid ka kaunistaksid. Meie valikust leiab nii imearmsa meriinovillast talvemütsi väikelapsele kui ka õhukese torusalli sportimiseks emale-isale.

 

 

Näitan kõiki 5 tulemust

Näitan kõiki 5 tulemust

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin