Talvemütsid

Azzza valikus on erinevad vahvad, ilusa disainiga ning soojad käsitöö talvemütsid. Meriinovillast toredate tuttide ja paeltega kootud talvemüts lapsele katab ilusti kõrvad ning näeb ka imearmas välja. Lisaks ei lase paelad mütsil peast kukkuda. Vahva mustriga fliisvoodriga talvemüts püsib hästi peas ning kaitseb külma tuule eest. Meie valikus on mütse nii poistele ja tüdrukutele kui ka meestele ja naistele. Kõik mütsid on omanäolised ja mõnusa moodsa originaaldisainiga.

Loe edasi

Tooted on valmistatud kas väikese partiina või täiesti tellimustööna – nii ei ole karta, et keegi tänaval samasugusega vastu tuleb.  Talvemütside tellimisel saad valida endale sobiva suuruse ja mustri. Valikus on lõbusad ja värvilised, kuid ka ühetoonilised kangad. Kootud mütside puhul on võimalik kujundada lausa täiesti endale sobiv peakate! Tellimuse esitamisel saab valida nii mütsi värvi kui selle, kas soovid juurde lipse või tutte ning millised on lisandite värvid. Talvemütsile saad juurde tellida ka sama komplekti kootud salli või torusalli. Armsad talvemütsid lastele ja täiskasvanutele on tehtud mõnusatest materjalidest nagu puuvillatrikotaaž ja meriinovill.

Azzza valikus olevad riided on Eesti käsitöö isetegijatelt ning väikeettevõtetelt. Kõikidesse esemetesse on pandud tegijate armastus ja hool. Tooted on ainulaadsed ning omanäolised. Iga disain on detailideni läbimõeldud ning täiustatud koostöös klientidega. Nii võid kindel olla, et meie valikust leiad tõeliselt kvaliteetsed tooted!

Näitan 1–15 tulemust 22-st

Näitan 1–15 tulemust 22-st

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin