Kevad-/ sügismütsid

Kevadmütsid ja sügismütsid lastele ja täiskasvanutele on kerged ja mõnusad, kuid kaitsevad külmade tuulte eest. Vahva mustriga puuvillatrikotaažist müts püsib hästi peas ning mahub hästi kiivri alla. Suvel sobib õhem müts väikelapsele kaitseks tuule ja päikese eest. Armas tuttide ja paeltega kootud müts lapsele katab ilusti kõrvad ning näeb ka imearmas välja. Meie valikus on mütse nii poistele ja tüdrukutele kuid ka meestele ja naistele. Puuvillast müts hoiab jahedatel sügis- ja kevadõhtutel külma eest ning sobib hästi näiteks sportimiseks.  Mütsidele saad juurde tellida ka sama komplekti salli või torusalli.

Loe edasi

Kõik mütsid on omanäolised ja mõnusa moodsa originaaldisainiga. Tooted on valmistatud kas väikese partiina või täiesti tellimustööna – nii ei ole karta, et keegi tänaval samasugusega vastu tuleb.  Tellides kevadmütsid või sügismütsid saad valida endale sobiva suuruse ja mustri. Valikus on lõbusad ja värvilised, kuid ka ühetoonilised kangad. Kootud mütside puhul on võimalik kujundada lausa täiesti endale sobiv peakate! Tellimuse esitamisel saab valida nii mütsi värvi kui selle, kas soovid juurde lipse või tutte ning millised on lisandite värvid. Soovi korral saad mütsile lisada voodri, nii sobib see ka talvemütsiks. Vahvad mütsid lastele ja täiskasvanutele on tehtud mõnusatest materjalidest nagu puuvillatrikotaaž ja meriinovill.

Azzza valikus olevad riided on Eesti käsitöö isetegijatelt ning väikeettevõtetelt. Kõikidesse esemetesse on pandud tegijate armastus ja hool. Tooted on ainulaadsed ning omanäolised. Iga disain on detailideni läbimõeldud ning täiustatud koostöös klientidega. Nii võid kindel olla, et meie valikust leiad tõeliselt kvaliteetsed tooted!

Näitan 1–15 tulemust 30-st

Näitan 1–15 tulemust 30-st

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin