Mütsid

Azzza valikus on pehmed ja soojad talvemütsid kuid ka kergemad kevad- ja sügismütsid. Vahvad mütsid lastele ja täiskasvanutele on tehtud mõnusatest materjalidest nagu puuvillatrikotaaž ja meriinovill.  Sügismütsid ja kevadmütsid on kerged ja mõnusad, kuid kaitsevad külmade tuulte eest. Vahva mustriga puuvillatrikotaažist müts lapsele püsib hästi peas ning mahub hästi kiivri alla. Suvel sobib õhem müts väikelapsele kaitseks tuule ja päikese eest. Meriinovillast armas tuttide ja paeltega kootud talvemüts lapsele katab ilusti kõrvad ning näeb ka imearmas välja. Mütsidele saad juurde tellida ka sama komplekti salli või torusalli.

Loe edasi

Kõik mütsid on omanäolised ja mõnusa moodsa originaaldisainiga. Tooted on valmistatud kas väikese partiina või täiesti tellimustööna – nii ei ole karta, et keegi tänaval samasugusega vastu tuleb.  Samas on mütside disain järgi proovitud, püsib peas ning hoiab ilusasti pea ning kõrvad soojas. Valikus on lõbusad ja värvilised, kuid ka ühetoonilised kangad. Kootud mütside puhul on võimalik kujundada lausa täiesti endale sobiv peakate! Tellimuse esitamisel saab valida mütsi suuruse, värvi ning milliseid lisandeid mütsile juurde soovid.

Azzza valikus olevad riided on Eesti käsitöö isetegijatelt ning väikeettevõtetelt. Kõikidesse esemetesse on pandud tegijate armastus ja hool. Tooted on ainulaadsed ning omanäolised. Iga disain on detailideni läbimõeldud ning täiustatud koostöös klientidega. Nii võid kindel olla, et meie valikust leiad tõeliselt kvaliteetsed tooted!

Näitan 1–15 tulemust 42-st

Näitan 1–15 tulemust 42-st

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin