Riided

Riided on meil seljas iga päev ning seetõttu on oluline, et meie rõivaesemed oleksid mõnusad ja hea disainiga – kaitseksid meid nii halva ilma kui terava päikese eest, kuid ka kaunistaksid. Azzza valikus on mütsid, peapaelad, sallid ning teised riideesemed lastele ja täiskasvanutele. Sealjuures on valikus tooteid nii käreda pakase ajaks kui ka ilusaks suvepäevaks. Siit leiab nii imearmsa meriinovillast talvemütsi väikelapsele kui ka õhukese kevad-sügismütsi sportimiseks emale-isale. Azzza valikus olevad riided on Eesti käsitöö isetegijatelt ning väikeettevõtetelt. Kõikidesse esemetesse on pandud tegijate armastus ja hool. Tooted on detailideni läbimõeldud ning täiustatud koostöös klientidega.

Loe edasi

Lasteriided on tehtud naturaalsetest materjalidest nagu puuvill ning meriinovill. Lisaks leidub ka linasest materjalist kleite. Mitmete meistrite toodetel leiad ka öko-tex jt sertifikaatide märke. Siltide abil sorteerides leiad õige toote hõlpsalt ülesse.

Kõik mütsid on omanäolised ja mõnusa moodsa disainiga. Siit leiad toredaid mustreid ja imearmsaid mütsitutte! Tooted on valmistatud kas väikese partiina või täiesti tellimustööna – nii ei ole karta, et keegi tänaval samasugusega vastu tuleb.

Talvemütsid lastele on tehtud sooja voodriga (vastavalt siis kas fliisi või meriinovillaga) ning ka sügismütside ja kevadmütside puhul on disain selline, et kõrvad ja kurk ilusasti soojas ja külma tuule eest varjus oleksid. Tähelepanu on pööratud ka sellele, et lastemütsid ilusti peas püsiksid ja vajadusel näiteks kiivri alla mahuksid. Peapaelad hoiavad aga nii kõrvu soojas kui aitavad peavõru asemel juukseid näo eest ära lükata.

Vahvad disainid teevad riietuse lõbusaks ning laps tahab oma lemmikmütsi või kleiti kindlasti lausa ise selga või pähe panna. :)

Azzza käsitöö riided on naturaalsed ning unikaalsed ja toovad kandjale rõõmu!

Näitan 1–15 tulemust 66-st

Näitan 1–15 tulemust 66-st

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin