Riided

Riided on meil seljas iga päev ning seetõttu on oluline, et meie rõivaesemed oleksid mõnusad ja hea disainiga – kaitseksid meid nii halva ilma kui terava päikese eest, kuid ka kaunistaksid. Azzza valikus on mütsid, peapaelad, sallid ning teised riideesemed lastele ja täiskasvanutele. Sealjuures on valikus tooteid nii käreda pakase ajaks kui ka ilusaks suvepäevaks. Siit leiab nii imearmsa meriinovillast talvemütsi väikelapsele kui ka õhukese kevad-sügismütsi sportimiseks emale-isale. Azzza valikus olevad riided on Eesti käsitöö isetegijatelt ning väikeettevõtetelt. Kõikidesse esemetesse on pandud tegijate armastus ja hool. Tooted on detailideni läbimõeldud ning täiustatud koostöös klientidega.

Loe edasi

Lasteriided on tehtud naturaalsetest materjalidest nagu puuvill ning meriinovill. Kõik mütsid on omanäolised ja mõnusa moodsa disainiga. Siit leiad toredaid mustreid ja imearmsaid mütsitutte! Tooted on valmistatud kas väikese partiina või täiesti tellimustööna – nii ei ole karta, et keegi tänaval samasugusega vastu tuleb.

Talvemütsid lastele on tehtud sooja voodriga ning ka sügismütside ja kevadmütside puhul on disain selline, et kõrvad ja kurk ilusasti soojas ja külma tuule eest varjus oleksid. Tähelepanu on pööratud ka sellele, et lastemütsid ilusti peas püsiksid ja vajadusel näiteks kiivri alla mahuksid. Peapaelad hoiavad aga nii kõrvu soojas kui aitavad peavõru asemel juukseid näo eest ära lükata.

Azzza käsitöö riided on naturaalsed ja toovad kandjale rõõmu!

Näitan 1–12 tulemust 44-st

Näitan 1–12 tulemust 44-st