Paberkäsitöö

Kaardid ja kleepsud Azzza valikus on isikupärased ja ainulaadsed. Need on loodud Eesti isetegijate poolt armastuse ja hoolega ning sinna on pandud autorite head soovid. Kaardid on tore kingitus sünnipäevaks või mõneks muuks tähtpäevaks, mõnda sobib kinkida ka täiesti ilma põhjuseta. Originaalne kaart või album on tore mälestusese, mille kinkimiseks ei olegi alati tähtpäeva vaja. Kaardid sobivad kinkimiseks alati!

Loe edasi

Kaartide peale mõeldes tulevad meelde sünnipäevakaardid ja postkaardid.  Kaart on aga väga tore mälestusese, millega saab üllatada sõpra, kolleegi või lähedast ka mõnel täitsa tavalisel päeval. Ilus soov teeb tuju heaks ning väljendab hoolivust ja armastust. Kaardi võib panna töölauale või kapile, kus see Sind kinkijale iga päev meenutab. Kaart on ka hea lisa kingipaki juurde või ümbris kinkekaardile. Käsitöö albumid ja raamatud kaunistavad igat raamaturiiulit ning nime või hüüdlause lisamine teeb need ainulaadseks ja eriliseks. Album ja raamat on ajatu kingitus, millest tuntakse alati rõõmu.

Beebiootuse märkmikukleepsud on suurepärane kingitus noorele emale. Rasedusega kaasneb palju uut ning kõike ei jõua meeles pidada. Tänu kleepsudele saab olulised asjad, nagu rasedusnädalad või arstil käigud kergesti üles märkida ja meeles pidada. Beebiootuse kleepsud on mõeldud märkmikusse kleepimiseks ja tänu neile ei pea kandma kaasas lisaks tavalisele märkmikule ka 9 kuu märkmikku – kõik info on ühes kohas ja olemas.

Azzza kingitusega talletad ilusad mälestused!

Näitan 1–15 tulemust 34-st

Näitan 1–15 tulemust 34-st

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin