Kaisukad

Kaisukas ehk kaisupadi on üks tõeliselt tore lapsepõlvesõber, kes on päeval seltsiks ja öösel lapse padi ning unevalvur. Azzza valikus on kaisuloomad väikelastele ja ka padjad täiskasvanutele. Kõik tooted on Eesti käsitöö ning neisse on pandud tegijate armastus ja hool. Kaisukad on vahvad ja ainulaadse disainiga. Nende loomisel on kasutatud naturaalseid materjale ja rahulikke värve, et toetada mõnusat und ning vastanduda meid ümbritsevale värvikirevale nuti ja tehismaailmale.

Loe edasi

Kaisukad lastele on näiteks loomakujulised (kass, koer, jänes, öökull jne). Kaisulooma saavad lapsed kaasa võtta voodisse padjaks, kuid need sobivad ka igapäevaseks mängusõbraks. Kaisukas rahustab ning aitab lapsel uinuda. Vanematele mõeldud kaiuspadjad on nelinurksed ning vahva skandinaaviapärase disainiga. Padi koosneb sisupadjast ja padjapüürist, mida on kerge eemaldada ja pesta.

Azzza valikus olevad Hea Une Kaisupadjad ei näe aga ainult toredad välja, vaid neid peitub ka Eesti ravimataimede vägi. Padjad on täidetud taimedega Eesti puhtast loodusest. Igas padjas on neli taime (meliss, piparmünt, pärnaõied, kummel) ja mahetatrakestad. Nagu teada, on igal taimel füüsiline ja energeetiline toime. Taimed on padja sisse valitud selle järgi, et oleksid leebed, rahustavad ja toetaksid magaja und. Lisaks sellele lõhnab padi imeliselt ning toob magamistuppa looduse hõngu!

Hea uni on üks meie tervise saladustest ning seetõttu on hea padi või tore kaisupadi heaks kingituseks nii lapsele kui täiskasvanule olenemata vanusest.

Näitan 1–15 tulemust 18-st

Näitan 1–15 tulemust 18-st

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin