Mänguasjad

Azzza valikust leiad ainulaadsed mänguasjad, mis on ilusa disainiga, arendavad ning lisaks ka Eesti käsitöö. Mänguasjad on tehtud Eesti isetegijate poolt armastuse ja hoolega seetõttu on need omanäolised, kvaliteetsed ja vastupidavad. Puidust nukumajad ja automajad lasteaialastele, pehmed ja arendavad mänguasjad beebile, tasakaalulaud koolilapsele – meie valikust leiad ägeda käsitöö mänguasja igas vanuses lapsele! Kõik mänguasjad on tehtud lapsesõbralikest materjalidest ja disainitud nii, et nendega oleks lastel lõbus ja turvaline mängida. Mängude loomisel on arvestatud, et need toetaksid lapse arengut just tema kasvufaasis ja iga detail on seetõttu läbi mõeldud.

Loe edasi

Näiteks pehmed beebimänguasjad näevad küll lihtsad välja, kuid tegelikult on nende loomisesse pandud väga palju mõtet. Arendavad lelud on disainitud nii, et need toetaks lapse peenmotoorikat ning koordinatsiooni, kuid ka kuulmist ja haaramisoskust. Lisaks on need tehtud lapsele turvaliseks. Vanematele lastele mõeldud mängude abil saab aga näiteks õppida tundma erinevaid loomi või numbreid ja kujundeid.

Valikus on mänguasjad, millega saab laps üksi mängida, kuid ka vahvad lauamängud, mida saab koos proovida. Puidust nukumaja toob aga mängurõõmu tervele perele: naturaalse välimusega maja saab igaüks nukumööbli või kaunistuste abil teha just endale meeldivaks ning siin saavad tulla appi ka emad ja isad. Nukumajasid on ka mitut eri disaini - saad valida nende hulgast täpselt lapse unistustele vastava. Automaja on aga tore kingitus poisile või tüdrukule, kes eelistab nukkudele hoopis masinaid. Ladumislinnak on aga justkui mänguklotsid väikelapsele, kuid ehitada saab lausa oma linna - kes sinna linna elanikeks asuvad, on aga ainult kujutlusvõime küsimus - äkki on see autotee, loomafarm või nukumaja? Kujutlusvõime on piiriks.

Azzza käsitöö mänguasjad arendavad ja toovad mängurõõmu!

Näitan 1–12 tulemust 51-st

Näitan 1–12 tulemust 51-st

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin