ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Kategooriad

Filtreeri

Hind
Vali sobiv hinnavahemik
Kategooriad
Vali sobiv kategooria
Meister
Vali kindla meistri tooted
Sorteeri:
Tarneaeg
Voodipehmendused

Näitan kõiki 2 tulemust

Filtreeri

Voodipehmendused võrevoodile kaitseb beebit une ajal, kuid on ka ilusaks dekoratiivelemendiks lastetuppa. Pehmendused kinnitatakse voodivõre külge paeltega ning ümbritsevad voodit 360 kraadi, tehes lapsele voodist justkui mõnusa pesa. Nii ei saa laps end magades ära lüüa või võrede vahele kinni jääda. Azzza voodipehmendused on Eesti käsitöö ning tehtud isetegijate hoole ja armastusega.

Loe edasi

Toodetesse on peidetud tegijate head sõnad ning need on detailideni läbi mõeldud.  Ka voodipehemenduste  välimus aitab mõnusale unele kaasa. Disainis on kasutatud naturaalseid materjale ning rahustavaid värve, mis on vastukaaluks meie igapäevasele infoküllasele ja värvikirevale maailmale.

Azzza valikus on voodipehmendused erinevate mustrite, kuju ja värvidega. Kõige tavalisemad pehmendused ja voodi äärekaitsed on ristküliku kujuga, tehtud polüestrist ning kaetud puuvillase materjaliga. Voodipehmendus võib koosneda aga ka erinevatest väiksematest osadest või padjakestest. Padjad kinnitatakse samuti voodi külge paeltega ning need võivad olla erinevate tegelaste ning mänguasjade kujulised. Omapärane ja ilus lahendus on aga meriinovillast voodipehmendus, mis lisaks beebi kaitsmisele muudab omanäoliseks ja stiilseks ka võrevoodi.

Voodipehmendusi saab kergesti eemaldada ja pesta ning ka uuesti kasutada erinevate voodimudelite puhul. Voodipehmenduste valimisel soovitame silmas pidada, et need oleksid lapse hälli jaoks õiges mõõdus ja ulatuksid kindlasti ümber voodi. Pehmenduste juurde tasub alati valida ka ilus ja sobiv voodipesu beebile. Väiksed otsused võivad teha lastetoa nii lapsele kui emale kauniks ja mõnusaks!

Shopping Cart
Scroll to Top