ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Kategooriad

Filtreeri

Hind
Vali sobiv hinnavahemik
Kategooriad
Vali sobiv kategooria
Meister
Vali kindla meistri tooted
Sorteeri:
Tarneaeg
Tarbekaup

Näitan 1–12 tulemust 68-st

Filtreeri

Kas oled märganud, kuidas igapäevased tarbekaubad, väikesed asjad meie ümber, võivad tuju paremaks teha? Azzza tarbekaup valikust leiad just selliseid asju, mis oma funktsionaalsuse või ilusa disaini abil saavad teha igapäevasest toimingust midagi erilist ja nauditavat. On lausa imepärane, kuidas lõbus silmapaar pajakinnastel või nime lisamine tootele, teeb selle meie jaoks nii palju erilisemaks ja ägedamaks. Kõik Azzza tarbekaup on Eesti käsitöö ning valminud tegijate pühendumisega. Seetõttu on tegemist kvaliteetsete, funktsionaalsete ja vastupidavate toodetega. Tegemist ei ole masstoodanguga vaid originaalsete ja omapäraste kaupadega, mille igasse tellimusse on pandud tegijate hool. Külalised Sinu kodus kindlasti tahavad teada, kust sa selle said, sest niivõrd ainulaadne. Azzza tooteid ostes toetad Eesti isetegijaid ja väikeettevõtteid.

Loe edasi

Azzza valikus on käsitöö tarbekaubad, mis on loodud kas uutmoodi, paremini, isikupärastatult, omamoodi disainiga või lisafunktsiooniga. Kiiksud disainis või põnevad uued funktsioonid - just need teevad Azzza tooted eriliseks. Eriti ägedad on tooted, mis on loodud innovaatilist protsessi kasutades või toovad esile funktsooni, mida enne ei osanud otsidagi.

Näiteks bambusest hambahari, millel on lahedad värvilised harjased ja käepidemel spetsiaalselt sulle tehtud graveering teeb tüütu igapäevase tegevuse nagu hambapesu kohe veidi erilisemaks ja toredamaks. Graveering hambaharja käepidemel võib olla näiteks ka eriline hüüdlause, mida endale hommikul enne päeva alustamist meelde tuletada. Lisaks on toode ainulaadne (täpselt sellist hambaharja ei ole ilmselt kellelgi maailmas!) ning see on ka 100% biolagunev.

Teiste vahvate toodetena tooks välja nimelise riidepuu, kuhu riputada oma lemmik kleit või helkiv märk, mis on kindlasti omanäoline. Või miks mitte korraldada lapsega nädalavahetusel pannkoogihommik, kus lapsele riputada ette vahva linasest põll. Äkki hoopis teha ahjus midagi ning see välja võtta vahvate pajakinnastega, mis lapses kindlasti huvi söögitegemise vastu tekitab? (Ohutus ennekõike - ole kindlasti ise juures ja juhenda!) Vahvat kotti kasutades, tahab laps uhkusega oma asju ise kanda.

Tee Azzza tarbekaupadega oma igapäev rõõmsamaks!

Shopping Cart
Scroll to Top