Kinkekaardid

Kinkekaardid on hea kingitus kuna annab kingisaajale valikuvõimaluse. Azzza kinkekaart on originaalne kingitus kõigile, kes väärtustavad omanäolisust ja ainulaadsust. Azzza-st leiad Eesti isetegijate kvaliteetse loomingu. Valikus on originaalse disainiga, armastuse ja hoolega tehtud tooted, millest paljud on 100% Eesti käsitöö. Azzza väärtusteks on isetegemine, kvaliteet, omapära ja hoolivus.

Loe edasi

Valikus on palju tooteid, mis on millegi poolest uuenduslikud või erilised: loodud kas uutmoodi, parema disainiga või uue lisafunktsiooniga. Peame oluliseks seda, et tooted on tehtud kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavalt – vastupidavate ühendustega, kvaliteetsest materjalist, asjakohaste turvaelementidega, visuaalselt meeldivalt. Azzza puhul on tegemist turvalise ostukohaga ning probeelmide puhul leiame kindlasti kõigile pooltele sobiva lahenduse. Azzza kinkekaardi valides võid kindel olla, et kingisaaja saab kvaliteetse, vastupidava ja ilusa toote, mis peab ka kaua vastu.

Meie poest leiab riideid, sisustuselemente ja lastetoamööblit, tarbeesemeid, arendavaid mänguasju, raamatuid ja albumeid ning palju muud. Paljud tooted sünnivad eritellimusena või neid on võimalik isikupärastada lisades tootele saaja nime või valides ise värvitooni.

Azzza kinkekaardid on väga hea kingitus noorele emale, kuna meie valikust leiab palju asju beebidele ja väikelastele, kuid ka kingisaajale endale leiab kindlasti midagi sobilikku. Kinkekaart sobib hästi beebipeo kingituseks või katsikukingiks. See on ka vahva sünnipäevakink väikelapsele, sest Azzza valikus on ka palju toredaid mänguasju ja ilusaid riideesemeid.

Azzza kinkekaardiga toetad Eesti isetegijaid ja väikeettevõtjaid!

Näitan ainukest tulemust

Näitan ainukest tulemust

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin