ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Kategooriad

Filtreeri

Hind
Vali sobiv hinnavahemik
Kategooriad
Vali sobiv kategooria
Meister
Vali kindla meistri tooted
Sorteeri:
Tarneaeg
Mütsid lastele

Näitan 1–12 tulemust 31-st

Filtreeri

Azzza valikus on pehmed ja soojad talvemütsid kuid ka kergemad kevad- ja sügismütsid. Vahvad mütsid lastele ja täiskasvanutele on tehtud mõnusatest materjalidest nagu puuvillatrikotaaž ja meriinovill.  Sügismütsid ja kevadmütsid on kerged ja mõnusad, kuid kaitsevad külmade tuulte eest. Vahva mustriga puuvillatrikotaažist müts lapsele püsib hästi peas ning mahub hästi kiivri alla. Suvel sobib õhem müts väikelapsele kaitseks tuule ja päikese eest. Meriinovillast armas tuttide ja paeltega kootud talvemüts lapsele katab ilusti kõrvad ning näeb ka imearmas välja. Mütsidele saad juurde tellida ka sama komplekti salli või torusalli.

Loe edasi

Kõik mütsid on omanäolised ja mõnusa moodsa originaaldisainiga. Tooted on valmistatud kas väikese partiina või täiesti tellimustööna – nii ei ole karta, et keegi tänaval samasugusega vastu tuleb.  Samas on mütside disain järgi proovitud, püsib peas ning hoiab ilusasti pea ning kõrvad soojas. Valikus on lõbusad ja värvilised, kuid ka ühetoonilised kangad. Kootud mütside puhul on võimalik kujundada lausa täiesti endale sobiv peakate! Tellimuse esitamisel saab valida mütsi suuruse, värvi ning milliseid lisandeid mütsile juurde soovid.

Azzza valikus olevad riided on Eesti käsitöö isetegijatelt ning väikeettevõtetelt. Kõikidesse esemetesse on pandud tegijate armastus ja hool. Tooted on ainulaadsed ning omanäolised. Iga disain on detailideni läbimõeldud ning täiustatud koostöös klientidega. Nii võid kindel olla, et meie valikust leiad tõeliselt kvaliteetsed tooted!

Shopping Cart
Scroll to Top