ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Kategooriad

Filtreeri

Hind
Vali sobiv hinnavahemik
Kategooriad
Vali sobiv kategooria
Meister
Vali kindla meistri tooted
Sorteeri:
Tarneaeg
Arendavad mänguasjad

Näitan 1–12 tulemust 28-st

Filtreeri

Arendavad mänguasjad aitavad lastel õppida läbi mängu. Azzza valikus on mänguasjad ja osavusmängud, millega saab laps mängida üksi, kuid siit leiab ka toredaid lauamänge tervele perele. Mänguklotsid arendavad laste loovust ja käelist tegevust. Lõbus memoriin aitab meelde jätta erinevaid loomi või masinaid ning treenida mälu. Kiige või tasakaalulaua peal saab aga proovile panna enda osavuse. Vahvad ja naturaalsed arendavad mänguasjad toovad uusi oskusi ja teadmisi!

Loe edasi

Mänguasjade kujundamisel  arvestatud, et need oleksid lastele turvalised ja nende materjal ohutu. Mänguasjad on näiteks puidust ja vildist. Paljusid mänguasju saab kasutada mitmel viisil ning nendest jätkub mängulusti kauemaks. Nii saab näiteks ägeda kaarkiige peal kiikuda väikelaps aga turnimiseks on see sobilik ka koolilapsele.

Azzza valikust leiad ainulaadsed Eesti käsitöö mänguasjad, mis on ilusa disainiga ja arendavad. Mänguasjad on tehtud Eesti isetegijate poolt armastuse ja hoolega ning seetõttu on need omanäolised, kvaliteetsed ja vastupidavad. Kõik mänguasjad on tehtud lapsesõbralikest materjalidest ja disainitud nii, et nendega oleks lastel lõbus ja turvaline mängida. Mängude loomisel on arvestatud, et need toetaksid lapse arengut just tema kasvufaasis. Azzza mänguasjad on kvaliteetsed ning seetõttu jätkub neist rõõmu pikalt ning ka väiksematele õdedele-vendadele. Arendav mänguasi on hea kingitus lapse sünnipäevaks. Tore mäng on lahe kink tervele perele soolaleivaks. Tore mänguasi on alati ka tore jõulukingitus!

Shopping Cart
Scroll to Top