ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Kategooriad

Filtreeri

Hind
Vali sobiv hinnavahemik
Kategooriad
Vali sobiv kategooria
Meister
Vali kindla meistri tooted
Sorteeri:
Tarneaeg
Kaisukad

Näitan 1–12 tulemust 21-st

Filtreeri

Kaisukas ehk kaisupadi on üks tõeliselt tore lapsepõlvesõber, kes on päeval seltsiks ja öösel lapse padi ning unevalvur. Azzza valikus on kaisuloomad väikelastele ja ka padjad täiskasvanutele. Kõik tooted on Eesti käsitöö ning neisse on pandud tegijate armastus ja hool. Kaisukad on vahvad ja ainulaadse disainiga. Nende loomisel on kasutatud naturaalseid materjale ja rahulikke värve, et toetada mõnusat und ning vastanduda meid ümbritsevale värvikirevale nuti ja tehismaailmale.

Loe edasi

Kaisukad lastele on näiteks loomakujulised (kass, koer, jänes, öökull jne). Kaisulooma saavad lapsed kaasa võtta voodisse padjaks, kuid need sobivad ka igapäevaseks mängusõbraks. Kaisukas rahustab ning aitab lapsel uinuda. Vanematele mõeldud kaiuspadjad on nelinurksed ning vahva skandinaaviapärase disainiga. Padi koosneb sisupadjast ja padjapüürist, mida on kerge eemaldada ja pesta.

Azzza valikus olevad Hea Une Kaisupadjad ei näe aga ainult toredad välja, vaid neid peitub ka Eesti ravimataimede vägi. Padjad on täidetud taimedega Eesti puhtast loodusest. Igas padjas on neli taime (meliss, piparmünt, pärnaõied, kummel) ja mahetatrakestad. Nagu teada, on igal taimel füüsiline ja energeetiline toime. Taimed on padja sisse valitud selle järgi, et oleksid leebed, rahustavad ja toetaksid magaja und. Lisaks sellele lõhnab padi imeliselt ning toob magamistuppa looduse hõngu!

Hea uni on üks meie tervise saladustest ning seetõttu on hea padi või tore kaisupadi heaks kingituseks nii lapsele kui täiskasvanule olenemata vanusest.

Shopping Cart
Scroll to Top