ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Kategooriad

Filtreeri

Hind
Vali sobiv hinnavahemik
Kategooriad
Vali sobiv kategooria
Meister
Vali kindla meistri tooted
Sorteeri:
Tarneaeg
Beebimänguasjad

Näitan 1–12 tulemust 23-st

Filtreeri

Beebimänguasjad aitavad lastel maailma avastada. Nende abil saab tutvuda põnevate materjalide ja tekstuuridega, haarata erinevatest kujundistest ning kogeda midagi uut ja põnevat. Pehmed mänguasjad beebile näevad  esmapilgul lihtsad välja, kuid tegelikult on kõik detailid neis läbi mõeldud, et toetada laste arengut ja pakkuda mängurõõmu pikaks ajaks.

Loe edasi

Arendavad beebimänguasjad on disainitud nii, et need toetaks lapse peenmotoorikat ning koordinatsiooni, kuid ka kuulmist ja haaramisoskust.  Erinevaid materjale on põnev katsuda ning nendega mängimisel tekib ka erinevaid helisid. Mänguasjade kujundamisel  arvestatud, et need oleksid lastele turvalised ja nende materjal ohutu. Näiteks on mänguasjad kerged, et ka koordineerimatute liigutuste korral beebi endale haiget teha ei saaks. Lisaks on Azzza beebimänguasjad tasakaaluka ning ilusa disainiga, kasutusel on naturaalsed materjalid nagu puuvill ja puit.

Azzza valikust leiad ainulaadsed Eesti käsitöö mänguasjad, mis on ilusa disainiga ja arendavad. Mänguasjad on tehtud Eesti isetegijate poolt armastuse ja hoolega ning seetõttu on need omanäolised, kvaliteetsed ja vastupidavad. Kõik mänguasjad on tehtud lapsesõbralikest materjalidest ja disainitud nii, et nendega oleks lastel lõbus ja turvaline mängida. Mängude loomisel on arvestatud, et need toetaksid lapse arengut just tema kasvufaasis. Azzza mänguasjad on kvaliteetsed ning seetõttu jätkub neist rõõmu pikalt ning ka väiksematele õdedele-vendadele. Arendav mänguasi on hea kingitus lapse sünnipäevaks või katsikuks. Tore mänguasi on alati ka tore jõulukingitus!

Shopping Cart
Scroll to Top