ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Kategooriad

Filtreeri

Hind
Vali sobiv hinnavahemik
Kategooriad
Vali sobiv kategooria
Meister
Vali kindla meistri tooted
Sorteeri:
Tarneaeg
Aksessuaarid lastele

Näitan 1–12 tulemust 100-st

Filtreeri

Lutiketid ja võtmehoidjad, soojakotid ja mähkimisasjade kotid – Azzza valikus on armsad ja funktsionaalsed aksessuaarid nii lastele kui emale. Azzza aksessuaarid on nii funktsionaalsed, läbimõeldud kuid ka ilusa disainiga ning kvaliteetsed. Nimeline lutikett beebile on ilus kingitus, kuid ka hea abimees emale, mille abil lutt kinnitada, et see ära ei kaoks ja maha kukuks. Samamoodi on nimeline võtmehoidja ilus aksessuaar, kuid tegelikult ka väga vajalik igapäevane ese.

Loe edasi

Paljud Azzza aksessuaarid ongi sündinud just selleks, et lahendada mõni tavapärane probleem uuel moel. Näiteks mähkimisaluseks lahtikäiv mähkimisasjade kott sündis ühe noore ema murest leida loodussõbralik alternatiiv ühekordsetele mähkimislinadele.

Meriinovillast beebi soojakott vankrisse on aga loodud samuti ühe ema poolt, et tagada oma beebile mõnus lõunauni. Lisaks kasutusmugavusele näevad nende loodud tooted ka stiilsed välja ja on multifunktsionaalsed. Loomisel on silmas peetud, et laste tooted oleksid pisipõnnidele turvalised.

Sellest kategooriast leiab aga ka näiteks nunnud kotid mitmete erinevate loomadega või hoopis looma kõrvadega. Lisaks ka kaunid helkivad märgid - kas teadsid, et ka must võib pimedas helendada? Must elevant võiks kuuluda mistahes poisi koolivarustusse. Punane helkiv süda, aga sobiks tema emale või vanemale õele. Ehk on puudu hoopis hea organiseerijana ka auhinnatud Tritsu kott?

Azzza tooted on tehtud käsitööna ning neisse on pandud tegijate armastus, hool ja head soovid. Mitmed tooted valmivad tellimustööna, mille puhul saab tellija ise toote valmimisel kaasa rääkida. Näiteks saab valida nii erinevate värvitoonide kui mudelite vahel. Aksessuaarid on hea katsikukingitus, sünnipäevakingitus, kuid sobivad hästi ka sõbrannale nimepäeva kingituseks või beebipeoks. Kinkides Azzza aksessuaare võid kindel olla, et need on vastupidavad ja neid saab pikalt kasutada.

Azzza aksessuaarid kaunistavad ja abistavad!

Shopping Cart
Scroll to Top