ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Heleroheline linik suure mustriga

12.63 

Kas sa oled otsinud endale juba pikalt midagi, mida saaksid kasutada jõuludel, et tuua koju see õrn kodu- ja ühtivustunne? Just meil on sulle pakkuda suurepärased, käsitsi valminud linikud, mida saad kasutada mitmel erineval moel. Rohelised käsitsi valminud linikud on hea võimalus täiustada oma olemasolevaid laudlinu ja linikuid, lisades juurde erinevas toonis ja mustris linu.

Igaühe jaoks on jõuludel omad traditsioonid, millega nad enne jõule kui ka jõulude ajal tegelevad. Nii valitakse endale ka jõuluvärve. Rohelised linikud on valminud erinevate suuruste ja mustritega, kuid see eest on kõik käsitöö. Kui sa tunned, et roheline on just sinu jaoks loodud, siis HappyHands rohelised linikud ootavad sind.

Kasutades meie linikuid oma jõululaual või kaunistusena enda tehtud kaunistuse juures, võid olla kindel,  et lõpptulemus on suurepärane ja ainulaadne. Nii vaatavad sulle jõulud vastu igal pool ja igal kellaajal. Meie roheliste linikutega saavutad sa parima jõulutunde terves kodus!

Meie linikuid võid kasutada jõuludel laua peal küünlavaasi aluseks või hoopiski mõne jõuluhõngulise vaagna aluseks. Nii saab kindel olla, et sinu kodus olev jõulutunne ei kao. Rohelised linikud sobivad suurepäraseks kasutamiseks ka mujal kui ainult laua peal. Katseta erinevaid kombineerimisi teiste laudlinadega või soovi korral paiguta linik teleka juurde või veel parem paiguta erineva tooni ja mustriga linikud varem valmistatud jõulukaunistuste sekka.

____________
English below

Have you been looking for something to use at Christmas to bring home this delicate feeling of home and fellow feeling? That’s why we have great handmade tablecloths made for you, which you can use in many different ways. Green handmade tablecloths are a very good way to enhance existing tablecloths by adding different shades and patterns of cloths.

Everyone has their own traditions at Christmas, what they do before Christmas and during Christmas. This is how Christmas colors are chosen for themselves. The green tablecloths are made in different sizes and patterns, but it is all handicraft. If you feel that green has been created just for you, then the HappyHands green cloths are waiting for you.

By using our tablecloths on your Christmas table or as an accessory to your own decoration, you can be sure that the end result will be great and unique. This is how Christmas looks at you anywhere, anytime. With our green cloths, you will achieve the best Christmas feeling in your entire home.

You can use our tablecloths as a base for a candle vase on the table at Christmas, or as a base for a Christmas-themed platter. This way you can be sure that the Christmas feeling in your home will not go away. Green tablecloths are great for use other than just on the table. Try different combinations with other tablecloths or, if desired place the tablecloth next to the TV or better yet, place tablecloths with different shades and patterns, among the Christmas decorations made earlier.

  Küsi lisainfot!
Valmistamise meetod: Heegeldamine
Kasutatud materjal: 100% puuvillane heegelniit
Toote värv: roheline
Suurus/diameeter: 20 cm

Mustrid: DropsDesign Made By HappyHands
_____________________

Method: Crochet
Material: 100% cotton crochet thread
Color: green
Size/diameter: 20 cm
Patterns: DropsDesign Made By HappyHands

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top