ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Heegeldatud jõulutähed

13.00 

Tähed ja südamed, valged ja punased – sellised need jõuluehted kord on. HappyHands on valmistanud käsitööna kaunid ja ainulaadsed jõuluehted südame ja tähe kujuga. Nii tähed kui ka südamed on erinevate läbimõõtudega, nagu iga teinegi jõuluehe. Aga võid olla kindel, et HappyHands heegeldatud jõuluehteid ei leia sa kuskilt mujalt kui ainult meie käest.

Sa oled otsinud ehteid, mis sobiks kasutamiseks ka siis kui jõulud on möödunud? Meie heegeldatud südamed ja tähed sobivad kasutamiseks ka jõulude möödumisel. Kui sinu sooviks on leida üles jõulutunne ja värvid, mis varem seostusid kõikidel jõuluajaga, siis meie punased ja valged ehted on need kõige õigemad tunde tekitajad sinu kodus.

Valged ja punased tähed – neid saad julgelt kasutada terves oma kodus jõule dekoreerides. Kasuta tähti nii laes, kuuse küljes ning miks mitte peeglile ja aknale riputamiseks. Ükskõik kuidas sa tähti kasutad, leiad sa omapärase tunde, mis on su kodust juba ammu kadunud olnud. See ongi see jõulutunne!

Südamed, südamed, südamed, mida nendega küll peale hakata. Kuna meie, HappyHands, heegeldatud tooted on kõik erinevate suurustega, siis on hea kasutada erinevate suurustega ehteid enda valmistatud ehete juures. Olgu selleks pärjad, küünalde kaunistused või miks mitte ka ukse linkidele riputamiseks. Mida rohkem erinevaid suuruseid ja tooteid kombineerida, seda paremini leiad selle, mida otsid – jõulutunde!

___________
English below

Stars and hearts, white and red – that’s what Christmas decorations are like. HappyHands has handmade beautiful and unique Christmas jewelry in the shape of a heart and a star. Both the stars and the hearts have different diameters, like any other Christmas decoration. But you can be sure, that you won’t find HappyHands crocheted Christmas decorations anywhere but in our online store.

Ae you looking for decorations that are suitable for use even after Christmas is over? Our crochet hearts and stars are also suitable for use after Christmas. If you want to find a Christmas feeling and colors that where previously associated with Christmas, then our red and white decorations are the most real evocators in your home.

White and red stars – you can safely use them throughout your home to decorate Christmas. Use the stars on the ceiling, on the Christmas tree and why not to hang them on the mirror and the window. No matter how you use the stars, you will find a unique feeling that has disappeared from your home. That is the Christmas feeling!

Hearts, hearts, hearts – what to do with them? Since our HappyHands crochet products are all different sizes, it is good to use different sizes of decorations with your own made decorations. Whether it is wreaths, candle decorations or why not hang on door links. The more you combine different decorations together, the better you will find what you are looking for  – Christmas feels!

Saadavus Saadaval

Jõulutähtede värv

  Küsi lisainfot!
Valmistamise meetod: Heegeldamine
Kasutatud materjal: 100% puuvillane heegelniit
Toote värv: punane-hõbe/ valge
Suurus/diameeter: 7 cm
Mustrid: DropsDesign Made By HappyHands
Komplektis 6 jõulutähte
Tarneaeg 7 tööpäeva
_________________
Method: Crochet
Material: 100% cotton crochet thread
Color: red-silver/ white
Size/diameter: 7 cm
Patterns: DropsDesign Made By HappyHands

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Millised tooted on AZZZA veebipoes?

Meilt leiab need natuke erilisemad käsitöötooted. Need on tegijate enda looming ning võite olla kindel, et tegijal on seda rõõm valmistada! Sedasorti rõõm kandub üle ka tootesse ning seeläbi teeb rõõmsaks ka saaja.

Käsitööks peetakse tihti midagi vallast “kindad ja sallid”. Muu vastu ei osata tihtipeale huvi tunda. Meie näitame, et käsitöö valdkonnas leidub palju erinevaid, huvitavaid ja põnevaid tooteid. Seetõttu, räägime tihti “isetehtud” asjadest – armastame ka ilusat disaini ja häid mõtteid, mis vahel on efektiivsemaks muudetud tavapäraselt “käsitöö” alla mittekäivatel meetoditel.

Kuidas shopata AZZZA veebipoes?

Selle jaoks on hetkel kaks võimalust. Meil on avatud pood Facebookis, kus enamik meie tooteid on üles laetud. Teine võimalus on meie pakutavaid tooteid sirvida ja osta meie kodulehel (www.azzza.ee).

Meil on tooteid rohkem kui 50lt põnevalt tegijalt ning üle 500 toote.Tellida on võimalik nii valmistooteid kui ka tellimuse peale spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatavaid tooteid. Nende hulgas on mitmed ka personaliseeritavad tooted.

Tellimine on meil lihtne – valid kõik Sinu jaoks olulised detailid, kirjutad täpsustused ning müüja teeb Sulle sellise toote, nagu soovid. Müüja saab ka tellimuse täpsustamiseks ja täide viimiseks Sinu kontaktandmed, seega vajadusel võtab ta ühendust ja täpsustab üle.

Kuidas toimub AZZZA e-poest tellimine?

AZZZA veebipood ei erine oluliselt teistest e-poodidest. Kliendina saad valida tooted ostukorvi. Iga toote kohta valid ka saatmisvõimaluse. Ostukorv arvestab saatmisvõimaluse jaoks vastava summa juurde. Isegi kui tellid mitmelt meistrilt on saatmiskulu ikka sama ning alates 35 eurost on saatmine TASUTA.

Kuidas ma asjad kätte saan?

Kuna asjad on meistri laos, siis paki saadab meistri. Meie edastame kõik vajaliku info müüjale ning kohe, kui toode on valmis saatmiseks, pannakse see sobival meetodil teele. Valitavad meetodid hõlmavad hetkel Omniva ja Itella Smartposti pakiautomaate ning mõne müüja puhul ka kullerteenust.

Mis siis juhtub, kui toode ei vasta ootustele?

Meil on nii selliseid tooteid, mida saab vajadusel tagastada või ümber vahetada, kui ka selliseid, kus see ei ole mõistlik. AZZZA kasutustingimustes on see vastavalt seadusele lahti seletatud, kuid lühidalt öeldes peamine erand on see, et nimelised, eritellimusel valmistatavad tooted kuuluvad Sulle sellisena nagu Sa nad tellid.

Kui palju enne sündmust tuleks tooted ära tellida, et kindlasti õigel ajal kätte saaks?

Tarneaeg on müüjatel seinast seina – vaata kindlasti vastavat märget või silti toote all. Tulenevalt käsitöö iseloomust võib olla vaja arvestada pikema tarneajaga kui mitmetes teistes e-poodides. Valmistooteid saab kiiremini välja saata, kuid eritellimusel valmistatavate toodetega võib minna aega kuna vahel alustab meister tellimuse saamisel alles toote tegemist spetsiaalselt vastavalt sinu soovidele. Meister on meie jaoks ennustanud umbkaudse tarneaja. Kui on soov kindlasti mingiks kuupäevaks kätte saada, kirjutage meile (e-post:  info@azzza.ee, Messengeris või muul moel) ja uurige, kas see on võimalik.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top