ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Heegeldatud jõulutähed

13.00 

Tähed ja südamed, valged ja punased – sellised need jõuluehted kord on. HappyHands on valmistanud käsitööna kaunid ja ainulaadsed jõuluehted südame ja tähe kujuga. Nii tähed kui ka südamed on erinevate läbimõõtudega, nagu iga teinegi jõuluehe. Aga võid olla kindel, et HappyHands heegeldatud jõuluehteid ei leia sa kuskilt mujalt kui ainult meie käest.

Sa oled otsinud ehteid, mis sobiks kasutamiseks ka siis kui jõulud on möödunud? Meie heegeldatud südamed ja tähed sobivad kasutamiseks ka jõulude möödumisel. Kui sinu sooviks on leida üles jõulutunne ja värvid, mis varem seostusid kõikidel jõuluajaga, siis meie punased ja valged ehted on need kõige õigemad tunde tekitajad sinu kodus.

Valged ja punased tähed – neid saad julgelt kasutada terves oma kodus jõule dekoreerides. Kasuta tähti nii laes, kuuse küljes ning miks mitte peeglile ja aknale riputamiseks. Ükskõik kuidas sa tähti kasutad, leiad sa omapärase tunde, mis on su kodust juba ammu kadunud olnud. See ongi see jõulutunne!

Südamed, südamed, südamed, mida nendega küll peale hakata. Kuna meie, HappyHands, heegeldatud tooted on kõik erinevate suurustega, siis on hea kasutada erinevate suurustega ehteid enda valmistatud ehete juures. Olgu selleks pärjad, küünalde kaunistused või miks mitte ka ukse linkidele riputamiseks. Mida rohkem erinevaid suuruseid ja tooteid kombineerida, seda paremini leiad selle, mida otsid – jõulutunde!

___________
English below

Stars and hearts, white and red – that’s what Christmas decorations are like. HappyHands has handmade beautiful and unique Christmas jewelry in the shape of a heart and a star. Both the stars and the hearts have different diameters, like any other Christmas decoration. But you can be sure, that you won’t find HappyHands crocheted Christmas decorations anywhere but in our online store.

Ae you looking for decorations that are suitable for use even after Christmas is over? Our crochet hearts and stars are also suitable for use after Christmas. If you want to find a Christmas feeling and colors that where previously associated with Christmas, then our red and white decorations are the most real evocators in your home.

White and red stars – you can safely use them throughout your home to decorate Christmas. Use the stars on the ceiling, on the Christmas tree and why not to hang them on the mirror and the window. No matter how you use the stars, you will find a unique feeling that has disappeared from your home. That is the Christmas feeling!

Hearts, hearts, hearts – what to do with them? Since our HappyHands crochet products are all different sizes, it is good to use different sizes of decorations with your own made decorations. Whether it is wreaths, candle decorations or why not hang on door links. The more you combine different decorations together, the better you will find what you are looking for  – Christmas feels!

Saadavus Saadaval

Jõulutähtede värv

  Küsi lisainfot!
Valmistamise meetod: Heegeldamine
Kasutatud materjal: 100% puuvillane heegelniit
Toote värv: punane-hõbe/ valge
Suurus/diameeter: 7 cm
Mustrid: DropsDesign Made By HappyHands
Komplektis 6 jõulutähte
Tarneaeg 7 tööpäeva
_________________
Method: Crochet
Material: 100% cotton crochet thread
Color: red-silver/ white
Size/diameter: 7 cm
Patterns: DropsDesign Made By HappyHands

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top