ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Bambusest hambahari väikelastele

4.00 

Thorma bambusest hambahari väikelapsele on loodusõbralik ja vahva disainiga. Mugavale puidust käepidemele saab lisada graveeringuna nime või personaalse hüüdlause.

Thorma – isikupärased bambusest hambaharjad, mis teevad pai Su hammastele ja keskkonnale!

  Küsi lisainfot!

Thorma bambusest hambahari väikelapsele on loodusõbralik ja vahva disainiga. Mugavale puidust käepidemele saab lisada graveeringuna nime või personaalse hüüdlause.

Bambusest hambahari lastele on tehtud 100% biolagunevast bambusest, selle pehmed harjased ei sisalda toksiine ning lisaks näevad need väga rõõmsad ja värvilised välja! Mugavale ja libisemiskindlale käepidemele võib graveerida näiteks lapse nime, mõne sümboli või hüüdlause. Seetõttu on see tore viis, kuidas meelitada pere pisemaid oma hambaharja armastama ning hambaid pesema. Thorma hambahari väikelastele on aga ka tore ja tõeliselt originaalne kingitus.

Thorma hambaharja omadused:

  • Pehmed harjased.
  • Sobilik vanusele 0-5 aastat.
  • Tegemist on käsitööga, seega kvaliteet on iga toote puhul kontrollitud.
  • Tarneaeg 2-5 tööpäeva.

PS! Hambaharja tuleb vahetada iga 2-3 kuu tagant. Kui hambahari ära väsib ning sellega ei ole enam mugav hambaid pesta, saab seda kasutada näiteks puhastusharjana. Bambusest käepide on ka täielikult biolagunev.

Thorma on pereettevõtte, mis sündis laste soovist vähendada plastiku tootmist maailmas. Rohkem tooteid saad näha ja nende kohta saad lugeda Thorma profiililt.

 

* Toote taaskasutamise nipid:

  1. Enne kui täielikult kasutamise lõpetad, on hambaharja hea kasutada majapidamistöödes! Vuugivahed, WC-poti äärealused ja muud väiksed praod saab hambaharjaga hõlpsalt ära puhastada.
  2. Kui ikka hambahari enam midagi ei puhasta, on aeg edasi tegutseda. Eemalda harjased! Olgugi et need on BPA ja PVC vabad, ei ole nende komposti hulka viskamine üldse hea mõte!
  3. Kui harjased eemaldatud, saad olla omamoodi kangelane ja visata bambushambaharja varre komposti! Sest loodus teeb oma töö ja Sa ei pea tundma mingeid süümepiinu ökoloogilise jalajälje suurenemise pärast. 6 kuu pärast on see vars kenasti lagunenud!

Thorma – isikupärased bambusest hambaharjad, mis teevad pai Su hammastele ja keskkonnale.

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top