ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Bambusest hambahari täiskasvanutele ja koolilastele

4.00 

Personaalse graveeringuga looduslikud ning keskkonnasõbralikud bambusest hambaharjad.

Thorma – isikupärased bambusest hambaharjad, mis teevad pai Su hammastele ja keskkonnale!

  Küsi lisainfot!

Bambus hambahari on ideaalne inimesele, kes hoolib loodusest ning kellele meeldib rõõmus ja värviline disain. Hambaharjad on 100% biolagunevad ning näevad stiilsed välja. Hambaharja käepidemele saab lasta graveerida omaniku nime, mõne sümboli või hüüdlause. Seetõttu on need hambaharjad ka originaalne kingitus sõbrannale või sõbrale. Graveeringuga hambahari on praktiline kingitus näiteks lähedasele, kes tihti reisib. Hambahari on meil ju alati kaasas!

Thorma puidust hambahari on mugava ja libisemiskindla käepidemega ning harjased ei sisalda ohtlikke toksiine nagu BPA. Valikus on lausa 13 erineva harjaste värviga hambaharja. Lisaks saab valida harjase tüübi.

Thorma bambusest hambaharja omadused:

 • Pehmed harjased.
 • Kuna tegemist on käsitööga on kvaliteet kontrollitud.
 • Tarneaeg 2-5 tööpäeva.

Thorma on pereettevõtte, millele pani aluse laste soov vähendada plastiku tootmist maailmas. Nende kohta saad lugeda Thorma profiililt, nende valikus on ka bambusest hambaharjad väikelapsele.

Hambaharja tuleb vahetada iga 2-3 kuu tagant. Kui bambusest hambaharja harjased on juba harali ja nendega enam väga hambaid ei puhasta, on aeg käivitada bambusest hambaharja kasutuse teine etapp!

 1. Enne kui täielikult kasutamise lõpetad, on hambaharja hea kasutada majapidamistöödes! Vuugivahed, WC-poti äärealused ja muud väiksed praod saab hambaharjaga hõlpsalt ära puhastada.
 2. Kui ikka hambahari enam midagi ei puhasta, on aeg edasi tegutseda. Eemalda harjased! Olgugi et need on BPA ja PVC vabad, ei ole nende komposti hulka viskamine üldse hea mõte!
 3. Kui harjased eemaldatud, saad olla omamoodi kangelane ja visata bambushambaharja varre komposti! Sest loodus teeb oma töö ja Sa ei pea tundma mingeid süümepiinu ökoloogilise jalajälje suurenemise pärast. 6 kuu pärast on see vars kenasti lagunenud!

Iga päev on võimalik astuda üks väike samm lähemale rohelisemale ja jätkusuutlikumale eluviisile, muutes oma igapäevaseid harjumusi. Thorma – isikupärased bambusest hambaharjad, mis teevad pai Su hammastele ja keskkonnale.

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva

1 arvustus tootele Bambusest hambahari täiskasvanutele ja koolilastele

 1. Maili Trees (toote omanik)

  Graveering näeb nii ilus välja ning olles nüüd kuu aega kasutanud on harjased ikka samasuguse välimusega. Kartsin ka et kuidas on puidust hambaharjaga pesta – pinnud? Ei. Esimene hetk on küll veidi veider tunne, aga sellega harjusin nii mina kui mu laps ära. Meile meeldib. 🙂
  Üks meie hambaharjadest oli ilusa ergonoomilise kujuga ka, pildil sirged.
  Loodusele on mõnus tunne pai teha vähemalt nii pisikese asjaga. 🙂

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top