ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Bambusest hambahari täiskasvanutele ja koolilastele

4.00 

Personaalse graveeringuga looduslikud ning keskkonnasõbralikud bambusest hambaharjad.

Thorma – isikupärased bambusest hambaharjad, mis teevad pai Su hammastele ja keskkonnale!

Puhasta

  Küsi lisainfot!

Bambus hambahari on ideaalne inimesele, kes hoolib loodusest ning kellele meeldib rõõmus ja värviline disain. Hambaharjad on 100% biolagunevad ning näevad stiilsed välja. Hambaharja käepidemele saab lasta graveerida omaniku nime, mõne sümboli või hüüdlause. Seetõttu on need hambaharjad ka originaalne kingitus sõbrannale või sõbrale. Graveeringuga hambahari on praktiline kingitus näiteks lähedasele, kes tihti reisib. Hambahari on meil ju alati kaasas!

Thorma puidust hambahari on mugava ja libisemiskindla käepidemega ning harjased ei sisalda ohtlikke toksiine nagu BPA. Valikus on lausa 13 erineva harjaste värviga hambaharja. Lisaks saab valida harjase tüübi.

Thorma bambusest hambaharja omadused:

 • Pehmed harjased.
 • Kuna tegemist on käsitööga on kvaliteet kontrollitud.
 • Tarneaeg 2-5 tööpäeva.

Thorma on pereettevõtte, millele pani aluse laste soov vähendada plastiku tootmist maailmas. Nende kohta saad lugeda Thorma profiililt, nende valikus on ka bambusest hambaharjad väikelapsele.

Hambaharja tuleb vahetada iga 2-3 kuu tagant. Kui bambusest hambaharja harjased on juba harali ja nendega enam väga hambaid ei puhasta, on aeg käivitada bambusest hambaharja kasutuse teine etapp!

 1. Enne kui täielikult kasutamise lõpetad, on hambaharja hea kasutada majapidamistöödes! Vuugivahed, WC-poti äärealused ja muud väiksed praod saab hambaharjaga hõlpsalt ära puhastada.
 2. Kui ikka hambahari enam midagi ei puhasta, on aeg edasi tegutseda. Eemalda harjased! Olgugi et need on BPA ja PVC vabad, ei ole nende komposti hulka viskamine üldse hea mõte!
 3. Kui harjased eemaldatud, saad olla omamoodi kangelane ja visata bambushambaharja varre komposti! Sest loodus teeb oma töö ja Sa ei pea tundma mingeid süümepiinu ökoloogilise jalajälje suurenemise pärast. 6 kuu pärast on see vars kenasti lagunenud!

Iga päev on võimalik astuda üks väike samm lähemale rohelisemale ja jätkusuutlikumale eluviisile, muutes oma igapäevaseid harjumusi. Thorma – isikupärased bambusest hambaharjad, mis teevad pai Su hammastele ja keskkonnale.

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva

1 arvustus tootele Bambusest hambahari täiskasvanutele ja koolilastele

 1. Maili Trees (toote omanik)

  Graveering näeb nii ilus välja ning olles nüüd kuu aega kasutanud on harjased ikka samasuguse välimusega. Kartsin ka et kuidas on puidust hambaharjaga pesta – pinnud? Ei. Esimene hetk on küll veidi veider tunne, aga sellega harjusin nii mina kui mu laps ära. Meile meeldib. 🙂
  Üks meie hambaharjadest oli ilusa ergonoomilise kujuga ka, pildil sirged.
  Loodusele on mõnus tunne pai teha vähemalt nii pisikese asjaga. 🙂

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Millised tooted on AZZZA veebipoes?

Meilt leiab need natuke erilisemad käsitöötooted. Need on tegijate enda looming ning võite olla kindel, et tegijal on seda rõõm valmistada! Sedasorti rõõm kandub üle ka tootesse ning seeläbi teeb rõõmsaks ka saaja.

Käsitööks peetakse tihti midagi vallast “kindad ja sallid”. Muu vastu ei osata tihtipeale huvi tunda. Meie näitame, et käsitöö valdkonnas leidub palju erinevaid, huvitavaid ja põnevaid tooteid. Seetõttu, räägime tihti “isetehtud” asjadest – armastame ka ilusat disaini ja häid mõtteid, mis vahel on efektiivsemaks muudetud tavapäraselt “käsitöö” alla mittekäivatel meetoditel.

Kuidas shopata AZZZA veebipoes?

Selle jaoks on hetkel kaks võimalust. Meil on avatud pood Facebookis, kus enamik meie tooteid on üles laetud. Teine võimalus on meie pakutavaid tooteid sirvida ja osta meie kodulehel (www.azzza.ee).

Meil on tooteid rohkem kui 50lt põnevalt tegijalt ning üle 500 toote.Tellida on võimalik nii valmistooteid kui ka tellimuse peale spetsiaalselt Sinu jaoks valmistatavaid tooteid. Nende hulgas on mitmed ka personaliseeritavad tooted.

Tellimine on meil lihtne – valid kõik Sinu jaoks olulised detailid, kirjutad täpsustused ning müüja teeb Sulle sellise toote, nagu soovid. Müüja saab ka tellimuse täpsustamiseks ja täide viimiseks Sinu kontaktandmed, seega vajadusel võtab ta ühendust ja täpsustab üle.

Kuidas toimub AZZZA e-poest tellimine?

AZZZA veebipood ei erine oluliselt teistest e-poodidest. Kliendina saad valida tooted ostukorvi. Iga toote kohta valid ka saatmisvõimaluse. Ostukorv arvestab saatmisvõimaluse jaoks vastava summa juurde. Isegi kui tellid mitmelt meistrilt on saatmiskulu ikka sama ning alates 35 eurost on saatmine TASUTA.

Kuidas ma asjad kätte saan?

Kuna asjad on meistri laos, siis paki saadab meistri. Meie edastame kõik vajaliku info müüjale ning kohe, kui toode on valmis saatmiseks, pannakse see sobival meetodil teele. Valitavad meetodid hõlmavad hetkel Omniva ja Itella Smartposti pakiautomaate ning mõne müüja puhul ka kullerteenust.

Mis siis juhtub, kui toode ei vasta ootustele?

Meil on nii selliseid tooteid, mida saab vajadusel tagastada või ümber vahetada, kui ka selliseid, kus see ei ole mõistlik. AZZZA kasutustingimustes on see vastavalt seadusele lahti seletatud, kuid lühidalt öeldes peamine erand on see, et nimelised, eritellimusel valmistatavad tooted kuuluvad Sulle sellisena nagu Sa nad tellid.

Kui palju enne sündmust tuleks tooted ära tellida, et kindlasti õigel ajal kätte saaks?

Tarneaeg on müüjatel seinast seina – vaata kindlasti vastavat märget või silti toote all. Tulenevalt käsitöö iseloomust võib olla vaja arvestada pikema tarneajaga kui mitmetes teistes e-poodides. Valmistooteid saab kiiremini välja saata, kuid eritellimusel valmistatavate toodetega võib minna aega kuna vahel alustab meister tellimuse saamisel alles toote tegemist spetsiaalselt vastavalt sinu soovidele. Meister on meie jaoks ennustanud umbkaudse tarneaja. Kui on soov kindlasti mingiks kuupäevaks kätte saada, kirjutage meile (e-post:  info@azzza.ee, Messengeris või muul moel) ja uurige, kas see on võimalik.

Selle toote kohta ei ole enam pakkumisi!

Saatmispoliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tagastuse põhimõtted

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Tühistamise/tagastamise/vahetamise poliitika

https://www.azzza.ee/azzza-kasutustingimused/

Üldised päringud

Järelepärimisi veel ei ole.

Shopping Cart
Scroll to Top