Eesti käsitöö ja isetehtud asjade e-pood

Pood neile, kes hoolivad

Eesti isetegijate kaasaegne kvaliteetne käsitöö ja disain. Suure armastuse ja hoolega tehtud Eesti oma meistrite kätega - saadavaks tehtud ühes kohas koos. Vaata lähemalt!

Loe edasi

Meilt leiab nii ehedat käsitööd kui ka asju, mille on meistrid ise välja mõelnud ning teoks teinud sellisel moel, mis tavapärase käsitöö alla ei mahu.
Meriinovill, ehtne puit, kasevineer, vilt, puuvill – need on mõned materjalid, millest meie tooted on tehtud. Me eelistame looduslähedust ning kasutajasõbralikkust – see tähendab, et paljud kaubad on erinevate kahjulike ühendite vabad ning looduslähedased.
Meilt leiab paljude meistrite tooteid, mis on kõik südamega tehtud ning omapärased. Võid olla kindel, et ostetud asi on kvaliteetne ning ainulaadne. Paljude puhul lausa ka kordumatu.
Kõigi nende omapäraste asjade puhul oleme pannud meistrite südamele, et tarneajad oleksid ajakohased. Käsitöö valmistamine võtab aega ning paljud tooted hakkavad valmima alles tellimuse saabumisel. See tähendab, et kui tähtpäev pöörase kiirusega läheneb, siis tasub pigem varem kui hiljem asi ära tellida, et saaksid olla kindel selle õigeks ajaks kohale jõudmises.
Siiski, kui on vaja asi saada mingiks kuupäevaks kindlalt kätte, kirjutage ning me uurime kas see on võimalik.