Eesti kaasaegse käsitöö veebipood

Pood neile, kes hoolivad

Meilt leiad Eesti isetegijate kaasaegse ja kvaliteetse käsitöö ja disaini. Suure armastuse ja hoolega tehtud Eesti oma meistrite kätega - saadavaks tehtud ühes kohas koos. Leia endale midagi ainulaadset!

Kasuta õige toote leidmiseks filtreid ja silte. Kui oled meie lehel mitmendat korda - teretulemast tagasi! Soovitame vaadata uute toodete lehte, näed neid, mida võib-olla pole veel märganudki! ;)

Loe edasi

Meilt leiab nii ehedat käsitööd kui ka asju, mille on meistrid ise välja mõelnud ning teoks teinud sellisel moel, mis tavapärase käsitöö alla ei mahu.

Meriinovill, ehtne puit, kasevineer, vilt, puuvill – need on mõned materjalid, millest meie tooted on tehtud. Me eelistame looduslähedust ning kasutajasõbralikkust – see tähendab, et paljud kaubad on erinevate kahjulike ühendite vabad ning looduslähedased.

Meilt leiab paljude meistrite tooteid, mis on kõik südamega tehtud ning omapärased. Võid olla kindel, et ostetud asi on kvaliteetne ning ainulaadne. Paljude puhul lausa ka kordumatu või lisaks ka personaliseeritav ja nimeline. Meie meistrite loetelu oleme koondanud siia.

Kaasaegne käsitöö - miks?

Kasutame enda toodete puhul ka sõna kaasaegne - seda need on. Kui tavaliselt seostub sõna "käsitöö" ainult vanaema kootud käpikutega, siis kaasaegne käsitöö on endasse põiminud kõik kõige parema. Sealhulgas ka selle "vanaema armastuse ja hoole" kui ka moodsamad tehnikad ja disaini.

Käsitöö asjad on kordumatud - kui asi valmib käsitööna ning mitte masstoodanguna, ei ole võimalik teha kahte täpselt ühesugust asja. Lisaks on meil võimalik paljudel toodetel personaliseerimine, mis tähendab, et valitud asi on veel enam just Sinu moodi.

Kaasaegse käsitöö veebipoodi oleme kogunud tooteid, mis on hoole ja armastusega tehtud, kuid on ka kvaliteetsed ning ajatud - mood tuleb ja läheb aga käsitöö tooteid kasutad täna ja ka aastate pärast.

Tänapäeval pannakse aina suuremat rõhku sellele, et ka loodust säästa inimeste jalajälje eest. Käsitöö ei ole masstoodang - koju valitakse tooted, mida kasutatakse kaua ning ka nende valmimismetoodika tähendab väiksemat koormust loodusele.

Kaasaegne käsitöö - tarneaeg

Käsitöö valmistamine võtab aega ning paljud tooted hakkavad valmima alles tellimuse saabumisel. Kõigi nende omapäraste asjade puhul oleme pannud meistrite südamele, et tarneajad oleksid ajakohased. See tähendab, et kui tähtpäev pöörase kiirusega läheneb, siis tasub pigem varem kui hiljem asi ära tellida, et saaksid olla kindel selle õigeks ajaks kohale jõudmises.
Siiski, kui on vaja asi saada mingiks kuupäevaks kindlalt kätte, kirjutage ning me uurime, kas see on võimalik.

Turvalisus

Kaasaegse käsitöö veebipoes shoppamine on turvaline. Me oleme suurt tähelepanu pööranud meilt ostmise turvalisusele. Oleme Eesti e-kaubandusliidu liikmed ning saanud ka mitmed tunnustusmärgid, sealhulgas ka Turvalise Ostukoha märgise ning European Ecommerce Trademark-i.

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin