Oh jõuluaeg- oh jõuluaeg...

Jõuluootus
Mailis Sütiste-Gnannt
Taas hing on ärev, lootus hinges… 
Nüüd maha jätad kõik need pinged, 
mis aasta kaasa tõi. 
Hing puhtaks saamas taas, 
kui valge lumi maas. 
Nii hea on olla lihtsalt koos, 
kui lapsed kõik on mänguhoos. 
See siiras rõõm ja tulelõõm, 
leek kaminas meil praksub 
ja rahu maale laskub. 
Nii jõulukell taas lõi 
ning pühad kaasa tõi…

Tulemas taas on see imeline aeg aastas, kus kõik tundub helgem ja inimesed on lahkemad. Rohkem näeb naerunägusid ning mida varem hakkad jõuluootust nautima, seda kauem saad sa seda teha. See on ka kõige parem aeg toetada Eesti väikeettevõtjaid ja Eesti käsitööd. Jõuludeks oovime ju kõik kinkida midagi hingega tehtud ja just täpselt seda käsitöö ju ongi. 

Sel aastal on Azzza on kasvanud iga kuuga aina suuremaks ning meil on aina rohkem Eesti käsitöö meistreid veel rohkemate toodetega. Nende hulgast leiad nii käsitöökingitusi kui ka käsitöökaunistusi.

Jõulukaunistused

Jõulusussid – Seekord on meil pakkuda luksuslikud naiselikud jõulusussid kui ka lapselikud laste jõulusussid looma näoga. Lapse jõulusussile saad tellida peale ka nime.

Jõuluehted – Jõuluehteid on meil erinevaid. Meil on jõulukuulid käsitööna heegeldatud jõuluehted kui ka hoopis puidust nimelised kuuseehted. Lisaks ei tasu unustada ka makrameest jõuluingleid või heegeldatud tähekesi.

Jõulupärjad – Sel aastal saame pakkuda ka makramee jõulupärga. See on imeline malbe välimusega ja kaunistab nii esiust kui ka tuba.

Vildist kuusepuu – iga-aastane jõulutoodete vaieldamatu HITT! Maili (Azzza turundus- ja müügijuhi) peres toovad selle igal aastal päkapikud ning igal hommikul ilmub sellele uus ehe. Super lisand jõuluootusesse.

Valgustus – Valgustust ei ole meil palju, kuid siiski käib jõuludega kokku tuled. Meil on müügis nimeline pilvelamp, millega saad ka jõuluaja teha erilisemaks.  Kuigi samas sobib see ideaalselt ka kingituseks.

Ah, see aeg!
Anneli Lamp
 
Ah, see aeg,
mil paljudel
on süda piparkoogist,
silmiks särav kuusevaik ja
veri jõulujoogist.
 
Ah, see aeg,
mil köögis lõhnab
kardemon ja nelkki,
rohelisi okkaid
ajab vana soomekelkki.

Jõulu-uudis
Sirje Rebane
Üle ilma levis uudis –
Jõulutaat on teel!
Ja et igaühe jaoks tal
kingipakk on reel.
Lisaklausel, peenes kirjas,
seda teadma pead:
Kingituse saavad ainult need,
kes olnud head.
Sellepärast päkapikud sebivadki ringi
ja ei jää neil märkamata heategu mingi.

Jõulukaunistused

Aeg on edasi läinud ja kui eelmisel aastal saime välja tuua üksikud tootesoovitused, siis sel aastal on meil soovitusi nii paljuu, et targem on nende jaoks eraldi leht teha.

Häid ideid leiab meil juba igast kategooriast ning samuti ka eraldi alajaotusest “jõulud”.

Jõuluteemalised postitused

Artiklid meist -kingi leidmise teemalised

Kingid, millel on väärtus” Postimehe Sõbranna rubriigis.
“Mida kinkida neile, kes on sulle kallid? Jõulud, sünnipäevad või lapse sünd – ikka on soov neile midagi meeldejäävat leida.”

“Ligi 150 tootega leht koondab endas asjaarmastajaid, keda ühendavad ühised väärtused.”

Eriline kingitus on ainulaadne ja südamega valmistatud” Õhtulehe jõulukingi soovituste nurgas. 

“Loomulikult soovime armsatele inimestele jõuludeks midagi erilist kinkida – kuid jõulud ei pea olema tarbimispüha. Selle asemel vali kingitus, milles on väärtust, hinge, hoolimist, pühendumist, omapära, kvaliteeti ja armastust. Vali kingitus, mis oleks nimeline ja personaliseeritav. Seda pakub e-pood Azzza.”

 

Shopping Cart
Scroll to Top