ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Logo
0 viiest

Tritsu Design – disain, taaskasutus, originaalsus!

Kas sul on vahel tunne, et kuidagi ei seisa kott korras ja alati peab pisikesi asju kotipõhjast taga ajama? Kas su lastel on alatihti koolikott sassis ja see, just vaja olev, marker on pinali kõige kaugemasse ossa pugenud?

Tritsu on vahva kott, millel on kolm erinevat taskut ja igal taskul on eri värvi lukk. Nii saad taskutel hästi vahet teha ja oma asjad hästi ära organiseerida. Erinevate taskute ja lukkude abil leiad asjad alati kiiresti üles! Kasuta kotti pinalina, meigikotina või hoia seal hoopis võtmeid ja muud olulist – Tritsu kott on vahva tegumoega ja sobib hästi nii käekotti, kui koolikotti!

Tritsu kotid on Eesti käsitöö ja tehtud Tartus, õmbleja Inga Tageli armastuse ja hoolega. 2016. aastal osalesid nad ka oma nutikate kottide-pinalitega Ajujahil. Tritsu tooted on tehtud taaskasutatud materjalidest, mis on saadud üle Eesti. Uue elu annab Tritsu Design nii kardina-, teksa- ja mööblikangastele. Lukud ja kangad on pärit headelt Eesti inimestelt või uuskasutuspoodidest.

Valikus on erinevad kotid/käsitöö pinalid, millest sobiva leiab igale maitsele. Kotte on kahes erinevas mõõdus. Kuna tooted valmivad taaskasutavatest materjalidest ei ole ükski Tritsu kott teisega päris sarnane. Lisaks on Tritsu Design avatud kliendi soovidele ja pakkumistele, kuidas saaja kott veelgi paremaks teha, ning nad teevad soovi korral just sulle sobiva koti. Pinal on vahva kingitus kooli alguseks koolilapsele, armsaks kingituseks sõbrale või sõbrannale, kellel asjad tihti ära kaovad.

Shopping Cart
Scroll to Top