ALATES 20 EUR OSTUST SAATMINE TASUTA

Meie meistrid

Kõikide meie meistrite tooted on valminud suure hoole ja armastusega käsitööna. Mida meie meelest saab ja mida ei saa käsitööks nimetada, saad lugeda näiteks meie artiklist “Miks eelistada käsitööd“.

1 tulemuste 12–62 näitamine

catukas-logoCatukas – Hoole ja armastusega täielikult käsitööna valmivad mütsid ja sallid kogu perele!

designs-of-celine-logoDesigns of Celiné – looduslikust materjalist hellitus! Meriinovillasest või puuvillasest materjalist padjad, voodipehmendused, beebi magamiskotid ja tekid.

DuoPrint-Decor-logo DuoPrint Decor – pidžaamataskuga padi – kõrvik.

Foto graafikaks – Foto graafikaks teeb fotodest käsitsi digitaalseid graafilisi joonistusi. Need  saab hiljem välja printida A4 või A3 paberile, ära raamida, printida kapapaberile, kruusile või millelegi muule – mille jaoks fantaasiat jagub.

Hea Une Kaisupadi – Loomadisainiga kaisupadi lastele, mis on silmale rahulik vaadata, käele mõnus katsuda ja mis lõhnab imeliselt. Kaisupadi rahustab ning aitab lapsel uinuda.

Padjad on täidetud taimedega Eesti puhtast loodusest. Igas padjas on neli taime (meliss, piparmünt, pärnaõied, kummel) ja mahetatrakestad. Nagu teada, on igal taimel füüsiline ja energeetiline toime.

kapi-kass-logoKapi Kass – ühelt emalt teisele, loodud laste heaks!

Kapi Kass valmistab vineerist arendavaid mänguasju ja lastetoamööblit. Kapi Kassi taga on kaks vahvat ema: Carmen Ennulo ja Siret Jakobson, kelle ettevõtmine sündis soovist enda lastele mõnus ja arendav keskkond luua. Kõik nende tooted omanäolised ja disainitud ning valmistatud Eestis.

 karloova-logoKarloova -– lapse arengut toetavad mänguasjad!

Karloova valmistab vahvaid ja arendavad mänguasju beebidele ja väikelastele. Karloova looja Katri Voika eesmärgiks on luua mänguasju, mille puhul saab kindel olla, et need on lastele mängimiseks sobilikud ja turvalised ning pakuvad põnnidele nii mängurõõmu kui ka arendavad nende motoorikaoskusi. Lapsed õpivad läbi mängu, ja mäng võib olla avastusrohke ja arendav!

 krutski-design-logoKrutski – Krutskidesign – elu täis mängu!

Krutskidesign ehk Krutski pakub käsitööna valminud lastekaupu. Tema valikus on vildist mänguasjad ning muid kaupu. Krustki disainidel on fookuses mäng, areng ja loovus.

Merimumm Disain – rahulik beebiootus emale! Merimumm Disain teeb tooteid emadele. Beebiootuse kleepsud aitavad beebiga seotud asju meeles pidada.

miisu-mütsid-logoMiisu Mütsid – Miisu Mütsid õmbleb värvilisi ja rõõmuküllaseid mütse ja torusalle lastele ning täiskasvanutele

 mummubeebi logoMummuBeebi – rõõmsavärvilised hingega tehtud asjakesed beebidele ja lastele! MummuBeebi valikus on vahvad puidust nimetähed lastetuppa, armsad sünniandmetega pildiraamid ning lutiketid ja pehmed rippuvad mänguasjad beebidele.

nagu-muinasjutus-logoNagu Muinasjutus – Eestis toodetud postrid toovad jututeemad lastetoa seintele!

Nagu Muinasjutus valikus on ilusad ja hariva sisuga postrid lastetuppa. Eestis kujundatud ja toodetud postrid kujutavad loomapilte või erinevaid situatsioone, mida on tore lapsega avastada ja kirjeldada. Postrid on õpetlikud, kuid samas ka dekoratiivsed. 

nete-kit-logoNete.Kit – Nete.Kit – muudab mähkimise kiireks ja mugavaks kõikjal! Nete OÜ teeb ilusaid mähkimiskott-aluseid, milles on kõik olemas, et mugavalt ja lihtsalt lapsi ka väljaspool kodu mähkida.

Nimelised aksessuaarid – Nimelised Aksessuaarid Lastele – meeldejäävad aksessuaarid kõige pisematele!Nimelised Aksessuaarid Lastele teeb vahvaid ja armsaid aksessuaare. Tema valikus on hetkel kaks omanäolist toodet: nimeline lutikett beebile ja nimeline võtmehoidja lapsele.

Nukukodu – Nukukodu – rõõmu kogu perele! Nukukodu teeb lapsesõbralikke puidust käsitöö nukumaju ja mööblit lastetuppa.

pallike-logoPallike – mänguasjad, mis pakuvad avastamisrõõmu! Pallike õmbleb tekstiilist pehmeid mängukuubikuid, mis pakuvad lastele hulganisti avastamisrõõmu ning samal ajal arendavad motoorikat. Kõik Pallikese tegeluskuubikud sünnivad uute katsetuste tulemusena ning neisse on pandud tegija süda ja hool. Pallikestega saab mängida, kuid need on ka toredaks sisustuselemendiks.

Schefferwood-logoSchefferwood – Schefferwood – isikupärane ja hingega tehtud puutöö! Schefferwood valmistab erinevat käsitööd nagu puidust lastemööbel, puust pildid seinale ja puidust nukumajad.

thorma-logoThorma – igapäev natuke lähemale rohelisele eluviisile! Thorma pakub 100% bambusest graveeringuga hambaharju, mis on keskkonnasõbralikud ja vastupidavad. Kasutades Thorma bambusest hambaharju säästad loodust ja säästad maailma.

Sutu Straws – Sinu tulevik tänab sind! Sutu valikust leiad looduslikud taaskasutatavad joogikõrred, mis on valminud käsitööna pilliroost. Joogikõrtele on võimalik graveerida ka personaalseid sõnumeid

Anna meile teada, kes veel võiks olla selles nimekirjas – kelle tooteid tahaksid meie lehel veel näha?

Shopping Cart
Scroll to Top