Kooliaeg, oh kooliaeg!

Käsitöö kingituse soovitused kooli lapsele. Kotid. Pinalid. Mütsid. Helkivad aksessuaarid.

Iga suve lõpus on märgata siin-seal väikeseid jütse, kes esimest korda kooli või lasteaeda lähevad ning ka neid, kes ammu igatsevad oma klassi- või rühmakaaslasi näha.

See on tore aeg, sest isegi mäletame seda kooliootuselevust.  See aeg vaadatakse üle, kas kõik tarvilik on olemas ning saab vanematega koos ühiselt poeretki teha.

Meie Azzzas peame seda aega ka eriliseks, sest nii paljude väikeste inimeste unistused lendlevad ja soov õppida on suur.

Kes teab, kes sellest või teisest pisikesest poisist või plikast saab? Mida tema loob? Millised oskused ja tarkused ta omandab kõige paremini? 

Selle kõige toetamiseks on hea, kui varustus on nii hea kui võimalik. Toome enda poolt välja
mõned soovitused kooli või lasteaeda.

 

Vajalikku kooliminekuks:

 

Kotid:

Vanematele lastele võiks meeldida vildist seljakotid ning noorematele lastele võiksid meeldida meie jänkukõrvade ja sabatutiga või loomadega kotid. Lisaks on ka muid lõbusaid ja huvitavaid kotte – eristu teistest. Sellist kotti ei ole kellelgi teisel!

https://www.azzza.ee/pood/kategooria/aksessuaarid/kasitoo-kotid-pinalid/

 

Pinalid: 

Meil on valikust võimalik mõnusast naturaalsest materjalist värvitavad pinalid ja ka mitme taskuga unikaalsed Tritsu pinalid.

 

Tüdrukutele saad leida meilt ilusa kleidi ning erinevaid juukselõksusid. Nii poistele kui tüdrukutele on meil mitmeid erineva disaini ja värviga kevad-sügismütse, peapaelu ja salle.

Värvidest vali, milline meeldib – kas tuti, mitme tuti, lipsuga, kõrvadega või mitte – vali just selline mis meeldib. Lisaks on meil ka mustriga mütse, nagu näiteks see veidi pikema disainiga pandadega värviline ja stiilne müts, millele leidub ka sobiv sall.

 

Absoluutselt väga oluline on pimedamaks minevatel hommikutel ja õhtutel teha ennast märgatavaks. Meil on sellised aksessuaarid, mille helkiv osa on tehtud sellest kleepsust, millest ka liiklusmärkide helkivad kleebised. Need helkivad märgid on tänapäevase disainiga ja valikus on isegi musta värvi – kindlasti saab laps olla sellise üle uhke.

 

 

Selleks, et ka kodune keskkond oleks õppimist soodustav, soovitame ka mõningaid sügiseseid kingitusi lastele.

 

ABC postrid aitavad tähti õppida lõbusalt, meil on olemas nii eesti- kui ka venekeelne. Lisaks on meil ka maailmakaart, mis väikestel seiklejatel viivad kujutlusvõime lendu ning tekitavad maailma avastamishuvi. Meil on ka numbrite ja tähtede õppimiseks 2=3 pakkumised.

 

 

Vahva on kingituseks ka lõbusad põll ja pajakindad. Väikeste kokkade iseseisvuse ja uute oskuste (ja heade maitsete) üle saab olla rõõmus terve pere, sealhulgas laps ise veel kõige rohkem.

Imeline kingitus on ka stiilne rahakassa, mis on kindlasti suure au sees pikalt – vastavalt positiivsele tagasisidele ka teismelise tuppa sobib hästi. Õpetab säästma ja mõtlema arukama rahakasutuse peale.

 

 
Scroll to Top