Thorma
Müüja keskmine hinnang
5.00 / 5

Thorma – igapäev natuke lähemale rohelisele eluviisile!

Thorma pakub 100% bambusest graveeringuga hambaharju, mis on keskkonnasõbralikud ja vastupidavad. Kasutades Thorma bambusest hambaharju säästad loodust ja säästad maailma.

Thorma sündis kahe lapse: Thori ja Mia murest, kuidas ebavajalikku plastikut vähem kasutada ning meie keskkonda hoida. Üks asi viis teiseni ja lõpuks sündiski neil idee Thormast, mis pakub erinevaid bambusest vannitoatooteid.

Bambusest hambahari peseb sama hästi kui tavalised hambaharjad ning kestab sama kaua. Küll näeb selline puust hambahari aga kift välja ja on loodussõbralik. 100% bambusest hambaharjadel on biolagunev ning libisemiskindel käepide ja BPA-vabad värvilised nailonist harjased. Harjaseid on valikus erinevate värvidega ja tugevustega ning tellimisel saab valida just endale sobivaima. Kollektsioonis on kaks mudelit: hambahari koolilapsele ja täiskasvanule ning hambahari lastele. Kuna tegemist on käsitööga, saab kindel olla ka kvaliteedis.

Puidust hambaharja varrele saab graveerida nime, pühenduse või head soovid. Nii on see ühteaegu armas kuid ka praktiline kingitus, mis kutsub üles loodust säästma ja on sealjuures äge. Superlahe kink on see näiteks mitmelapselisele perele, kus hambaharjad kipuvad sassi minema või kus lastele ei meeldi hambaid pesta. Omanimeline kift hambahari võib ära võluda ka kõige suurema hambapesu vastu protestija. Läbimõeldud graveeringuga hambahari on aga väga armas ja kasulik kingiidee näiteks maailmarändurist lähedasele, sõbrannale või pereliikmele, kes mõneks ajaks kaugele tööle või õppima reisib. Hambahari on asi, mis on meil alati kaasas!

Tagasi poodi

Shopping Cart