Sutu Straws
Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Sutu - Sinu Tulevik tänab Sind!

Sutu valikus on looduslikud taaskasutavad joogikõrred pilliroost. Korduvkasutavad joogikõrred on keskkonnasõbralikud ja 100% biolagunevad. Looduse poolt disainituna on kõrred stiilsed ja omanäolised.

 

Sutu joogikõrred on valmistatud hoole ja armastusega muinasjutulise Sutu lahe ääres Saaremaa rannikul kasvanud pilliroost. Sutu meeskonda kuulub kaks peret, kelle soov on tagada tulevastele põlvedele puhas elukeskkond. Nende jaoks on oluline juba varakult õpetada lastele väärtustama puhast loodust ning loodussäästlikku mõtteviisi.

Sutu biolagunev joogikõrs on keskkonnasõbralik ja stiilne. Valikus on erineva pikkusega ja erinevates komplektides kõrred, mis sobivad nii kuumadele kui külmadele jookidele. Need on masinpestavad ning spetsiaalne joogikõrte puhastushari teeb need lihtsasti kasutatavaks. Kõrred on valmistatud Saaremaa pilliroost ja käsitsi valitud. Pilliroost joogikõrred kestavad kuid või isegi aasta, vastavalt kasutamise intensiivsusele. Kuna kõrred on looduslikud, siis nende diameeter varieerub 6-9 mm.

 

Joogikõrtele saab lisada erinevaid graveeringuid. Seetõttu sobivad need hästi kasutamiseks nii toitlustusasutuses, kodudes, kui on ka väga lahe kingitus. Graveeringuga joogikõrs on ka hea viis, kuidas koosviibimistel erinevatele joogiklaasidel vahet teha. Laheda sõnumiga joogikõrs on vahva detail, mis tekitab kindlasti palju rõõmu ja elevust. Valikus on erinevad graveeringud nagu Smuutitar, Issi, Drink mee, Oled parim, Parim sõber, Ökomutt, Naerata, Ükssarvik jne. Graveeringuga pilliroost joogikõrs on ka väga lahe Eesti suveniir, sest valikus on ka kohanimedega graveeringud.

Shopping Cart