Schefferwood

Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Schefferwood – isikupärane ja hingega tehtud puutöö!

Schefferwood valmistab erinevat käsitööd nagu puidust lastemööbel, puust pildid seinale ja puidust nukumajad.

Schefferwoodi tootevalik on väga lai. Lastele on valikus lastetoa mööbel ja erilahendusena valmivad eksklusiivsed nukumajad, kui ka käsitöö puidust mänguasjad nagu pusled, lauamängud ja tasakaalulauad. Kodusisustuseks sobivad puidust pildid, pannood ja intarsia ning karbid ja laekad. Ka on valikus originaalsed puust võtmehoidjad ja kuuseehted, kaunistused. Üks põnevaim toode Schefferwoodi valikust on kindlasti tasakaalulaud, mille puhul on mängija ülesandeks säilitada tasakaalu ja samaaegselt juhtida pisikest kuulikest mängulaual mööda labürinti. See on väga tore mäng ja väljakutse nii lapsele kui tervele perele!

Kõik Schefferwoodi tooted on Eesti käsitöö. Puit on eriline materjal ning ka väike erinevus viimistlusel muudab toodet. Isegi võtmenagid, karbid, kuuseehted ei ole seetõttu kunagi täpselt samasugused. Scheffwoodi meistrit Juri Schefferit inspireerib puidu eripalgelisus ning enda oskuste proovile panemine. Näiteks puust piltide ehk intarsia tegemine on väga peenike töö ning vajas pikka harjutamist. Siiani kulub ühe pildi valmistamiseks keskmiselt üks kuu.

Shefferwoodi lastetooted on tihti ilma pinnatöötlusvahenditeta, nii saab iga laps neid juba ise edasi disainida ning endale meelepäraseks teha. Kui tooted on töödeldud või värvitud, on kasutatud linaõli ja veepõhiseid värve, mis on lapsesõbralikud.

Schefferwoodi mänguasjad ja mängumööbel sobivad hästi kingituseks lapsele. Seinapildid ning puidust jõuluehted ja kaunistused on ilus kink sünnipäevaks, jõuludeks, soolaleivaks kui ka sünnipäevaks näiteks vanaemale-vanaisale või perele.

 

Schefferwoodi tegemistest saab edasi lugeda meie blogist: „Schefferwoodi puidutöökoda toob koju isikupära ja ainulaadsust

Tagasi poodi

 

Näitan ainukest tulemust

Näitan ainukest tulemust

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin