Pallike
Müüja keskmine hinnang
5.00 / 5

Pallike – mänguasjad, mis pakuvad avastamisrõõmu!

Pallike õmbleb tekstiilist pehmeid mängukuubikuid, mis pakuvad lastele hulganisti avastamisrõõmu ning samal ajal arendavad motoorikat. Kõik Pallikese tegeluskuubikud sünnivad uute katsetuste tulemusena ning neisse on pandud tegija süda ja hool. Pallikestega saab mängida, kuid need on ka toredaks sisustuselemendiks.

Tegeluskuubik on pehme kuubik, mille igal küljel on erinev tegevus või hariv mäng. Tegeluskuubik on nagu tegelusraamat (tegevusraamat), kuid mõnusa ja multifunktsionaalse padja kujuga. Erinevatel külgedel on kujundid ja detailid, mida lapsed saavad lahti ja kinni panna, liigutada ja avada. Lisaks vildile on kasutusel ka puuvill ning atlas – takjapael. Kuubikuga mängides saab laps teada, millist tunnet tekitavad temas erinevad materjalid ja kujundid ning mida on võimalik nendega teha. Kuubikuid on kahes mõõdus. Kuna Pallikesele meeldib väga uusi kuubikute külgi välja mõelda, on kõik tema tehtud kuubikud omanäolised.

Pallikese pehmed mängukuubikud, täringud ja tegeluskuubikud on tehtud vildist ja puuvillasest kangast. Sealjuures on vilt 100% vill ning OEKO-TEX sertifikaadiga. Veel leiab tema valikust toredaid mänguasju väikelastele ja beebidele: vildist pehmed pallid, autokujulised padjad, käsitöö näpunukud, ehted. Vahvad loomanäoga padjakindad sobivad koos perega kokkamiseks nii lastele kui emale-isale ja vanaemale-vanaisale.

Pehme täring  või tegeluskuubik või on väga hea kingitus lapse sünnipäevaks. Vaimukad pajakindad või vildist kuuseehted on aga tore kingitus perenaisele või perele soolaleivaks, jõuludeks või sünnipäevaks.

Milline elumuutus viis Pallikese loomisele ning kuidas need toredad tooted valmivad loe meie blogist: „Tekstiilist arendavad mänguasjad – rohkelt avastamisrõõmu Pallikeselt

Tagasi poodi

Shopping Cart