Nukukodu
Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Nukukodu – rõõmu kogu perele!

Nukukodu teeb lapsesõbralikke puidust käsitöö nukumaju ja mööblit lastetuppa.

Nukukodu on väike pereettevõte Jõgeva lähistelt. Kui pereisa ehitab maju, siis pere aitab jõudumööda: kes aitab tooteid viimistleda või maalida, kes testib mänguasju või on niisama hea laps seniks kui vanemad oma tegemistega ametis on. Nukumajasid hakkasid nad tegema pärast seda, kui  nägid, kui palju võib ühest majast olla rõõmu tervele perele.

Kõik Nukukodu tooted valmivad käsitööna ning iga ese on unikaalne, valminud armastuse ja heade mõtetega. Majade viimistlemiseks kasutatakse õli ja vaha ning seetõttu jääb paistma naturaalne puit, mis jätab sooja ja koduse tunde. Soovi korral saab aga majale lisada värvi detailide või tekstiilidega.

Nukukodu valikus on puidust nukumajad, automajad, mänguasjakastid, nukumööbel, toolid ja lauad väikelastele.  Kui nukumaja sobib mängimiseks väiksemate nukkudega nagu Barbie’d, siis automaja on kaherealise liurajaga nukumaja poistele, kus saab autodega alla lasta ja sõpradega võistlusi teha. Majad on mängitavad mõlemalt poolt. Nukukodu ei valmista ainult maju vaid teeb sinna juurde ka vahvat käsitöö mööblit nukkudele nii et mängida saavad lapsed ka maja sisustusega!

Ilus nukumaja on paljude laste unistuseks ning mitmekorruseline ja põnev maja nukkudele või autodele on seetõttu väga hea kingitus nii väikesele poisile kui tüdrukule. Mööbel lastetuppa on aga sobiv kink soolaleivaks või lapse sünnipäevaks vanematele.

Tagasi poodi

Shopping Cart