Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Nete.Kit – muudab mähkimise kiireks ja mugavaks kõikjal!

Nete OÜ teeb ilusaid mähkimiskott-aluseid, milles on kõik olemas, et mugavalt ja lihtsalt lapsi ka väljaspool kodu mähkida.

Nete.Kit on sündinud isiklikust kogemusest. Beebiga ringiliikudes peavad mähkimisasjad alati kaasas olema, kuid põhjatud mähkmekotid on ebamugavad ja ühekordsed aluslinad raiskavad nii raha kui loodust. Nii mõtleski Nete.Kiti looja Kätlin Kolbin välja riidest mähkimiskoti, mis on kaasaskantav mähkimisalus ning milles saab samal ajal ka kõiki mähkimiseks vajalikke asju kaasas kanda. Toode on ainulaadne ja praktiline ning idee jõudis Ajujahi TOP 100 hulka.

Nete.Kit on detailideni läbi mõeldud, et emal oleks mugav ja kõik vajalik oleks olemas. Originaalne mähkmekott on tehtud ilmastikukindlast materjalist, et seda saaks muretult igale poole kaasa võtta. Koti vahel on pehme fliis, et beebil oleks kõval pinnal pehmem, lina on kerge eemaldada. Nete.Kitil on ka eraldi tasku niiskete lappide jaoks (pealisavaga sahtel), kuhu mahuvad ideaalselt kõik puhastuslapid olenemata firmast. Kõrval on sahtel mähkmetele, kuhu neid saab asetada lausa kahes reas. Lisaks on kaks lukuga sahtlit, kuhu on võimalik paigutada näiteks vahetusriided, kreemid lapse kuiva naha või punetamise vastu. Vahetusriided on kaitstud selle eest, et need märjaks või mustaks ei saaks. Kotid erinevad veidi sisu poolest ning tellida saab erinevaid värve. Mähkimiskotti on kerge puhastada ja neid võib pesta pesumasinas 30 kraadiga.

Kõige populaarsemad kotid on EV100 raames valminud rahvuslikud pääsukese motiiviga kotid. Väga populaarsed on ka hallides toonides kotid, sest need sobivad paljude riietustega ning ei määrdu kergesti.

Kuna Nete.Kit mähkimiskott-mähkimisalus sobib kõikidele peredele, kus on kasvamas mähkmetes laps, siis on see ideaalne kink katsikuteks või beebipeoks (baby-shower-iks) noorele emale  ja isale või jõulukingitus perele.

Kuidas Nele.Kit ja Nele OÜ sündis saad lugeda meie blogist: „Nete.Kit muudab mähkimise mugavaks ka teel olles

Tagasi poodi

 

Shopping Cart