MummuBeebi
Müüja keskmine hinnang
0 / 5

MummuBeebi - rõõmsavärvilised hingega tehtud asjakesed beebidele ja lastele!

MummuBeebi valikus on vahvad puidust nimetähed lastetuppa, armsad sünniandmetega pildiraamid ning lutiketid ja pehmed rippuvad mänguasjad beebidele.

Puidust nimed sobivad hästi lastetuppa näiteks voodi kohale, kuid on ka väga vahva kaunistus lapse toa uksele. Nimetähed on tugevad ja naturaalsed. Need on  tehtud mitmest õhukesest puidukihist kokkuliimitud plaadist. Vineeri spoonikihid on üksteise suhtes risti ning tulemuseks on vineerile iseloomulik triibuline serv.

Tähti saab kinnitada kahepoolse teibi või tahvlinätsuga. Võimalik on aga tellida ka tähed, mille sees on väikesed augud seinale riputamiseks. Lapsele nimetähtede tellimisel on võimalik valida sobilik tähtede värv ja disain. Valikus on palju erinevaid mustreid ja toone!

Puidust nimetäht või pildiraam, mille peale saab lisada lapse sünniandmed on aga väga armas meenutus tähtsast päevast emale, beebile ja tervele perele. Raamil või tähel on kirjas lapse sünnipäev ja  -kellaeg, pikkus ja kaal, mida saab hiljem õdede-vendadega võrrelda või lihtsalt meenutada. Lisaks teeb MummuBeebi ainulaadseid nimetähega juukselõksuhoidjaid ja valikus on ka nimeline lutikett beebile ja ripspaeltega mänguasjad, mida saab hälli külge riputada.

MummuBeebi tooted sobivad imehästi katsikukingituseks, beebipeo (baby-shower’i) kingiks või beebile sünnipäeva kingituseks. Sünniandmetega pildiraam või nimetäht on armas mälestus, mille saab riputada seinale või panna kaunistuseks kapiäärele. Peale vanemate on pildiraam ilus kingitus ka vanavanematele või tädile-onule.

Tagasi poodi

Shopping Cart