Miisu Mütsid
Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Miisu Mütsid – mütsid, mis toovad argipäeva kirevust ja rõõmu!

Miisu Mütsid õmbleb värvilisi ja rõõmuküllaseid mütse ja torusalle lastele ning täiskasvanutele.

Miisu Mütside autor Kerrit asus mütse tegema kui ei leidnud enda imestuseks kaubandusest sobivaid lastemütse. Miisu Mütsid on lihtsa lõikega aga värviküllased, hoiavad laste kõrvad soojas ning on tehtud mõnusatest, naturaalsetest materjalidest. Kerriti jaoks on kõige suurem tunnustus see, et paljud temalt korra tellinud on saanud püsiklientideks.

Miisu mütsid on värvilised ja mustrilised: kui ilm on rõhuvalt hall ja sombune, saab värviliste toonidega päeva palju rõõmsamaks muuta. Ka lapsed valivad tavaliselt enda mütsile just erksad toonid ning rõõmsad pildid. Muidugi leidub aga valikus ka tagasihoidlikumaid ja ühetoonilisi mütse. Mütsid on reeglina tehtud trikotaažist ja need on kahekihilised. Toodete kogused on sihilikult väiksed, et valik oleks värske ja unikaalne.

Mütsid on taskukohased ja sobivad nii lastele kui täiskasvanutele. Väikelapsi kaitsevad need peakatted suvel päikese ja tuule eest. Lasteaia- ja koolilastele sobivad need kevadest sügiseni tuule ja külma eest. Lisaks mahuvad mütsid lastele hästi kiivri alla. Täiskasvanutele on müts sobiv nii sportimiseks kui jahedateks kevad- ja sügisõhtuteks: naturaalne materjal laseb nahal hingata aga kaitseb ka tuule eest ja hoiab soojas.

Lisaks kevad- ja sügismütsidele ning torusallidele on Miisu Mütside valikus väga populaarseks saanud ka talvemütsid ning soojad sallid. Tänu mõnusale ja pehmele fliisvoodrile hoiavad need väga hästi sooja ja on tuulekindlad.

Kuidas Miisu Mütsid alguse sai ja miks on valikus just vahvad ja erksavärvilised mütsid, saab lugeda meie blogist: „Miisu Mütsid toovad värvi meie halli sügisesse-talve

Tagasi poodi

Shopping Cart