Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Merimumm Disain – rahulik beebiootus emale ja hea uni beebile!

Merimumm Disain teeb tooteid emadele ja nende beebidele. Unenäopüüdjad ja unenäopüüdja-voodikarussellid kaitsevad ema ja lapse und, beebiootuse kleepsud aitavad aga beebiga seotud asju meeles pidada.

Põnev toode Merimummi valikust on beebiootuse kleepsud. Rasedusega kaasneb palju uut ning kõike ei jõua meeles pidada. Tänu kleepsudele saab olulised asjad, nagu rasedusnädalad või arstil käigud kergesti talletada ja meeles pidada. Beebiootuse kleepsud on mõeldud märkmikusse kleepimiseks ja tänu neile ei pea kandma kaasas lisaks tavalisele märkmikule ka 9 kuu märkmikku – kõik info on ühes kohas ja olemas. Kleebised hakkavad hästi silma ja kaunistavad märkmikku. Pärast saab märkmikku lehitsedes aga beebiootust meenutada.

Roosad unenäopüüdjad beebivoodi kohale on Merimummi kõige poulaarsem toode. Poolvääriskividega unenäopüüdja toetab lapse arengut ning ei lase halbu unenägusid beebini. Ühtlasi on see ka voodikarusell, mis keerleb, mängib erinevat muusikat ja mida on lapsel huvitav jälgida. Unenäopüüdja on huvitava tekstuuriga, selles on erinevad detailid nagu suled, lilled, poolvääriskivid.

Õrnad ja ilusad unenäpüüdjad on ägedaks dekoratiivelemendiks lastetuppa või magamistoa kaunistamiseks. Unenäopüüdja sobib lisaks beebidele ka nende suurematele vendadele ja õdedele, emadele-isadele une kaitsmiseks.

Unenäopüüdja on tore kingitus nii beebile kui ka suuremale lapsele või täiskasvanule. Beebiootuse kleepsud on tõeliselt armas ja vajalik kingitus rasedale sõbrannale, kallimale või õele, kes oma esimest või miks ka mitte mitmendat põnni ootab.

Kuidas tuli Merimumm Disaini autorile Angelale beebiootuse kleepsude ja unenäopüüdja-karuselli idee, saad täpsemalt lugeda meie blogis: „Merimumm toob rahuliku beebiootuse emale ja une beebile

Tagasi poodi

Shopping Cart