Krutski
Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Krutskidesign – elu täis mängu!

Krutskidesign ehk Krutski pakub käsitööna valminud lastekaupu. Tema valikus on käsitöö kiiged, puidust mõõdupuud ja vildist mänguasjad. Krustki disainidel on fookuses mäng, areng ja loovus.

Kõige tuntuim toode Krutskidesign valikus on beebikiik. Kiik on ajatu ja stiilne mäng ning dekoratiivelement, millest on väga palju rõõmu. Põnevaks mänguasjaks ning kodukaunistajaks on aga seinale kinnitatavad kuused ja pilved, millele lapsed saavad „ehteks“ erinevaid vildist loomi, autosid ja esemeid lisada.  Kalamäng, kus õnge abil peab kätte saama võimalikult palju mereelukaid, treenib lõbusal viisil lapse keskendumisvõimet. Memoriin (tuntud ka kui memory mäng) arendab aga mälu ja on lahe viis erinevate loomade või autode tundmaõppimiseks. Mängudes ei ole võitjaid või kaotajaid, on vaid palju mängulusti! Kõik mängud on tehtud käsitööna vildist ning on seetõttu naturaalsed ja käele mõnusad katsuda. Lisaks on vilt ka pehme ning seetõttu ei tee mänguasjad lärmi.

Uute toodete väljamõtlemisel ei seata piire materjalide ega tootekategooriate suhtes ning koostöös klientidega on sündinud näiteks torditopperid (lapse nimega tordikaunistused) ja nimelised bännerid. Peale Eesti on Krutskidesigni  tooteid tellitud ka näiteks Lõuna-Koreasse, Brasiiliasse ja Saksamaale.

Krustkidesigni mänguasjad või nimeline puidust mõõdupuu on väga armas sünnipäevakink lapsele. Beebikiik sobib aga hästi katsikukingiks või beebipeo (baby-shower) kingituseks. Vildist kuusk on tore jõulukingitus või jõuluehe nii laste – kui elutuppa. Kõik tooted on valminud käsitööna.

Kuidas sünnivad Krutskidesigni uued mängulised ideed, saad lugeda meie blogist: „Elu täis mängu – Krutskidesign

Tagasi poodi

Shopping Cart