Karloova
Müüja keskmine hinnang
5.00 / 5

Karloova – lapse arengut toetavad mänguasjad!

Karloova valmistab vahvaid ja arendavad mänguasju beebidele ja väikelastele. Karloova looja Katri Voika eesmärgiks on luua mänguasju, mille puhul saab kindel olla, et need on lastele mängimiseks sobilikud ja turvalised ning pakuvad põnnidele nii mängurõõmu kui ka arendavad nende motoorikaoskusi. Lapsed õpivad läbi mängu, ja mäng võib olla avastusrohke ja arendav!

Karloova tooted on arendavad, lastele turvalised ning multifuktsionaalsed. Valikusse kuuluvad näiteks pehmed mänguasjad beebile, tegelusrätid, beebipakid, tegelustekid ja peolipud kuid ka puidust mänguasjad väikelastele, mis on sündinud koostöös Eesti Montessori Ühinguga. Kõik tooted on nii disainitud kui toodetud Eestis.

Uute mänguasjade arendamisel tehakse koostööd füsioterapeudiga, et mänguasjad toetaksid igakülgselt laste arengut. Kõik kasutatavad kangad on ökoloogilisest puuvillast ning tootmine keskkonnasõbralik: kasutatakse rõivatööstuses ülejäänud kangast ning ka toodete õmblemisel vaadatakse, et kangajääke tekiks võimalikult vähe. Tooted jõuavad Karloova valikusse alles pärast seda, kui need on heaks kiitnud nii beebid kui ka Terviseamet.

Kõik Karloova mänguasjad beebile on detailideni läbimõeldud. Näiteks mõnusad võlukepid ja armsad lipud on kujundatud nii, et need oleksid beebi jaoks võimalikult hästi haaratavad, stimuleerides seeläbi peenmotoorika ning silm-käsi koordinatsiooni arengut. Mänguasja heli (kõlisemine) stimuleerib aga kuulmise arengut. Kuna mänguasi on väga kerge, siis ei saa laps sellega endale haiget teha ja mänguasi sobib hästi lapsele, kes alles harjutab haaramist.

Karloova tooted on personaliseeritavad: peaaegu igale tootele saab lisada beebi nime. Seetõttu on need väga hea kingitus katsikuteks vanematele, beebipeoks (baby-shower’iks) sõbrannale või lapse sünnipäevaks.

Täpsemalt Karloovast ja nende põhimõtetest toodete loomisel, saad lugeda meie blogist: „Karloova – last arendavad mänguasjad“.

Tagasi poodi

Shopping Cart