Kapi Kass
Müüja keskmine hinnang
5.00 / 5

Kapi Kass – ühelt emalt teisele, loodud laste heaks!

Kapi Kass valmistab vineerist arendavaid mänguasju ja lastetoamööblit. Kapi Kassi taga on kaks vahvat ema: Carmen Ennulo ja Siret Jakobson, kelle ettevõtmine sündis soovist enda lastele mõnus ja arendav keskkond luua. Kõik nende tooted omanäolised ja disainitud ning valmistatud Eestis.

Kapi Kass valikus on vineerist mööbel ja disaintooteid nagu seinakaunistused ja lauakaunistused ning lauad. Lastele valmistavad nad õppe- ja mänguvahendeid ning lastemööblit. Nende valikus on näiteks: lastevoodi, lastelaud ja lastetool, kaarkiik, nukuhäll ja mänguasjakastid. Kapi Kassi tooted valmivad vastupidavast kasevineerist ning nende töötlemisel kasutatakse ainult lapsesõbralikke värve ja vahasid. Vineer on ilusa mustriga ja mõnus materjal, mis sobib hästi lastetuppa.

Ühed põnevamaid tooted nende valikus on kaarkiiged lastele. Kaarkiik,  teise nimega tasakaalukiik, põrandakiik, kuukiik on fantaasiarikas mänguasi, mis arendab lapse kujutlusvõimet, füüsilist arengut ja tasakaalu. Ühtpidi on tegu kiigega, teistpidi aga sillaga, millel saab ronida. Disainilt on see lihtne ja arusaadav ning lahe mänguasi nii põnnile kui koolilapsele. Kiik on läbinud Terviseameti turvalisuse katsed ning tänud stopperitrele otsas ei saa see ka ümber minna.

Originaalne kingitus lapsele on ka põnev 16-osaline mängulinnak, millest saab iga kord kokku laduda erineva maja, lossi, farmi või garaaži. Ladumislinnak on vahva mänguasi, mis arendab väikelaste loovust, loomingulisust ja käelist tegevust. Nimeline riidepuu Kapi Kassi valikus on tõeliselt originaalne ja ilus kingitus nii täiskasvanule, teismelisele kui väiksele moearmastajale.

Mis Kapi Kassi enim inspireerib ja kuidas nende tooted sünnivad, saad lugeda meie blogis: „Kapi Kass toob lastetuppa loovust ja omapära“.

Tagasi poodi

Shopping Cart