Hea Une Kaisupadi

Müüja keskmine hinnang
0 / 5

Hea Une Kaisupadi toob lapsele hea une!

Hea Une Kaisupadi on loomadisainiga kaisupadi lastele, mis on silmale rahulik vaadata, käele mõnus katsuda ja mis lõhnab imeliselt. Kaisupadi rahustab ning aitab lapsel uinuda.

Padjad on täidetud taimedega Eesti puhtast loodusest. Igas padjas on neli taime (meliss, piparmünt, pärnaõied, kummel) ja mahetatrakestad. Nagu teada, on igal taimel füüsiline ja energeetiline toime. Taimed on padja sisse valitud selle järgi, et oleksid leebed, rahustavad ja lapse uni oleks toetatud.

Kaisupadja loomise idee jaoks saadi inspiratsiooni puhtast loodusest – meie enda kodumaised ravimtaimed on täis väge. Tänapäeva liigselt tehisliku maailma tasakaalustamiseks on looduse lõhn parim, millega oma laps õhtul Unenägude-maale saata. Kaisupatjade autori sõnul on ta saanud palju head tagasiside just lastelt, keda patjade ilus disain ja ennekõike mõnus, meie jaoks nii loomulik looduse lõhn enda poole tõmbab.

Patjade disaini on samuti skandinaaviapärane ja rahulik, et vastanduda värvikirevatele mänguasjadele ja nuti- ning digimaailmale, millest väikelapsed ümbritsetud on. Padjad lastele on loomakujulised (kass, koer, jänes, öökull). Padja saavad lapsed kaasa võtta voodisse, kuid need sobivad ka igapäevaseks mängusõbraks, kaisukaks. Kõik padjad on õmmeldud Saaremaal ning taimed korjatud Eestist.

Hea Une Kaisupatja saab tellida ka täiskasvanule: neile on padi nelinurkne ja lihtsa mustriga. Hea uni on üks meie tervise saladustest ning seetõttu sobib rahustav Hea Une Kaisupadi hästi kingituseks nii lapsele kui täiskasvanule olenemata vanusest.

Loe, kuidas sündisid vahvad kaisupadjad meie intervjuust ettevõtte asjutaga: „Kaisupadi, mis toob lapsele hea une“

Tagasi poodi

Näitan kõiki 2 tulemust

Näitan kõiki 2 tulemust

Õnnelike klientide tagasiside:

Väga kiire asja ajamine, meeldiv kogemus, sain ka juba pakiteate, loodan et toode vastab ka ootustele:)
-Rain
Olen teeninduse ja tootega väga rahul. Aitäh Teile! -Jane
Tellisin eelmisel aastal oma pojale Teilt lutiketi ja olin väga rahul. Nüüd siis ka tütrele:)  Edu Teile!
-Andra
Aitäh, et leidsin Teie veebipoest just selle, mida otsisin.
Ootan juba põnevusega, kui tellitud kingitus kohale jõuab.
Edu Teile!
-Kätlin